«
android12634-1280x720

Google’ın Android 12 Beta, Google Pixel dışı akıllı telefonlar da dahil olmak üzere bu hafta daha fazla cihaza açıldı. Hem büyük hem de küçük isimlerden olanlar da dahil olmak üzere Android 12 Beta için bir listeye yeni iş ortakları ve uygun cihazlar eklendi. Google ve Pixel’deki durumun aksine, her ortak kendi kayıtlarını yapacak ve programa destek verecek – bu nedenle markanızın geçmişte size sağladığı destek düzeyine sahip olduğunuzdan emin olun!

ASUS markası için, ASUS Zenfone 8 kullanıcıları Android 12 Beta geliştirici önizleme programı ile çalışabilecekler. Şimdi uğrarsanız, 18 Mayıs 2021’de piyasaya sürülen Android 12 Beta 1’i bulacaksınız.

OnePlus, Android Geliştirici Önizleme Programında OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro’yu içerir. OnePlus, indirmeden önce bir listede yazılımla büyük bir dizi özel değişiklik vermez – bu nedenle, dokunmadan önce neyin içinde olduğunuzu bildiğinizden emin olun!

OPPO arıyorsanız, OPPO Find X3 Pro’nuzu almanız gerekir. OnePlus ve ASUS’ta olduğu gibi, bu Android 12 Beta 1 içindir. NOT Bu makale şu anda yayınlanmaya ayarlanmıştır, bağlantılar OPPO sitesinden kaldırılmıştır ve büyük olasılıkla yakında iade edilecektir.

Android 12 Beta artık çok daha fazla cihaza açık

Realme gerçek GT Çin sürümü artık Android 12 Beta 1’e erişime sahip. Aynı cihazın genel sürümü henüz Android 12 Beta 1’e erişemiyor. Xiaomi Mi 11, Mi 11 Ultra, Mi 11i ve Mi 11X Pro’nun hepsi artık Android 12 Beta sürüm 1’e erişime sahip.

Tecno, Android 12 Geliştirici Önizleme Programı için çalışan kendi TECNO CAMON 17’sine sahip ve Android 12 beta 1 şu anda mevcut. Güzel TCL 20 Pro 5G, artık Android 12 Geliştirici Önizleme Programı ve Android 12 Beta 1 için ürünlere de sahip.

Bir VIVO iQOO 7Legend’iniz varsa, şimdi Android 12 Beta 1’i edinebilirsiniz. Başka bir VIVO cihazınız varsa, şansınız kalmaz. Sharp akıllı telefon AQUOS sense5G, bu dakika da Android 12 Beta 1’e erişime sahip. Android 12 Beta 1’e erişimi olan tek ZTE cihazı, ZTE Axon 30 Ultra 5G’dir (Çin versiyonu).

Cihazınız için Android 12 Beta 1’e erişmek için ihtiyaç duyacağınız tüm bağlantılar , Android geliştiricileri sayfasında bulunabilir.Tüm kullanıcılar için en iyi fikir olmadığından, ne indirip yüklediğinizi bildiğinizden emin olun!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *