Street Fighter V’e Üç Yeni Karakter Eklenecek! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Street Fighter V’e Üç Yeni Karakter Eklenecek!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Street Fighter V’e Üç Yeni Karakter Eklenecek!

Capcom tarafından 2016 senesinde piyasaya sürülen dövüş oyunu Street Fighter VEVO 2019 etkinliğinden önce bir sızıntı haberi ile gündeme geldi. İlgili etkinlikte duyurulması beklenen üç yeni karakter, ne yazık ki, Steam üzerinden paylaşılan bir video ile önceden duyurulmuş oldu. Sızıntı video kaldırıldı.

.Street Fighter V’e Üç Yeni Karakter Eklenecek!

Street Fighter V karakterler ekranına kimler geliyor?

.

2 Ağustos 2019 tarihinde başlatılacak olan EVO 2019, Steam platformunda sızdırılan bir videoda gözüken karakterler yüzünden Street Fighter V adına büyüsünü kaybetti. 4 Ağustos 2019’da dövüş yapımına eklenecek olan karakterlerden ikisi tanıdık iken biri bu atmosfere çok yeni.

street fighter v karakterler

E.Honda

Nostalji sevenlerin yakından tanıdığı ve çok güçlü bir sumocu olan E.Honda, oyuncular ile birlikte olacak. Buna ek olarak Poison ile Lucia da yeni eklenecek olan karakterler arasında yer alıyor. Poison, ilk olarak, 1997 yılında çıkan Street Fighter III: 2nd Impact isimli yapımda görülmüştü.

street fighter v

Poison

Street Fighter X Tekken projesinin piyasaya sürülmesinden önce oynanabilen bir karakter olmayan Poison da veteran karakterler arasında yer alıyor. Bunun dışında sıra dışı bir dedektif olarak Street Fighter evrenine ilk kez katılacak olan Lucia, 1995 yılında çıkan Final Fight 3 oyununda yer almıştı.

E.Honda, Poison ve Luciaindirilebilir içerik (DLC) başlığı altında oyunculara sunulacak.

.Street Fighter V’e Üç Yeni Karakter Eklenecek!,
.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: