«
indir (44)

Bugün Nintendo’daki insanlar, devasa etkileyici tema parklarının interaktif bir çevrimiçi turunu açıkladı: Süper Nintendo Dünyası. Parkın Universal Studios Japan sitesindeki parkın ön sayfasından başlayarak, kullanıcı içeri girip parkı tam 3 boyutlu hareketle keşfediyor. Bu sunuya konulan çalışmanın bir sanal gerçeklik sunumuyla kullanılmak üzere çevrilip çevrilemeyeceği merak ediliyor – bu ne kadar kolay olurdu?

En fazla Süper Nintendo Dünya , Nintendo tam Universal Studios Japan deneyimi sunuyor. Sitede, kullanıcı Bowzer’s Dungeon’a gitmek için aşağı kaydırır, Yoshi’s Adventure’a ulaşmak için yüzer ve Kinopio’s Cafe’nin bulunduğu en düşük seviyeye geri döner.

https://www.youtube.com/watch?v=78anrP1wk60&feature=emb_logo

UP Fabrikasında, ziyaretçiler her türden hediyelik eşya satın alabilirler – zaten hediyelik eşya dükkanı. Park boyunca kullanıcılar, Nintendo ortamındaki özellikleri etkinleştiren etkileşimli kol bantlarıyla tamamlanan oyunu oynamaya davet ediliyor.

Yukarıda 5 Ocak 2021’de yayınlanan bir tur videosu göreceksiniz. Bu video, web sitesinin etkileşimli bölümünü oluşturmak için kullanılanla aynı varlıkları kullanıyor gibi görünüyor. Şimdi, her şeyi tek bir parçayı 3D olarak yazdırmak için!

https://www.youtube.com/watch?v=i4Nc9au7FjY&feature=emb_logo

Büyük açılış videosunda belirtildiği gibi, Super Nintendo World 4 Şubat 2021’de açılacak. Tüm sosyal mesafeler ve tam güvenlik önlemleri yerinde ve park önümüzdeki ay yapılacak büyük açılışta iş için hazır görünüyor!

Bu, Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatılmasını istediğiniz türden bir eğlence parkına benziyor mu? Harry Potter ve Star Wars için parkların muazzam başarısı göz önüne alındığında, Süper Nintendo World deneyiminin kıyılarımıza ulaşması sadece bir zaman meselesi olabilir. Ancak şimdilik, kendinizi bu çılgın fütüristik video oyun ortamına sokmak için Japonya’ya gitmeniz gerekecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *