GTA 6 kutu açılışı TikTok’ta rekor kırdı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

GTA 6 kutu açılışı TikTok’ta rekor kırdı

avatar

Emir Duman

  • e 0

    Mutlu

  • e 0

    Eğlenmiş

  • e 0

    Şaşırmış

  • e 0

    Kızgın

  • e 0

    Üzgün

GTA 6 kutu açılışı TikTok’ta rekor kırdı

GTA 5 bu yıl itibariyle 7. yılını doldurdu. Oyun piyasaya sürülmeden önce de GTA 6‘da olduğu gibi birçok söylenti bulunuyordu. GTA 6 ile ilgili dedikodular uzun süredir ortalarda dolaşsa da oyunun gerçek hali şimdilik merak konusu. Dedikodular ortalıkta dolanırken bugün bir TikTok kullanıcısı Rockstar Games’den gönderilmiş GTA 6 PS5 kutusu açılışı yayınladı. Öncelikle belirtelim, bu görüntülerde yer alan içeriklerin tamamı sahte.

.

GTA 6 kutu açılışı TikTok’ta rekor kırdı.

.

2020 yılının Sony ve Microsoft’un yeni oyun konsollarının ve yeni nesil oyunların çalışmalarının sürdüğü oyun dünyası adına yoğun bir yıl olarak geçiyor. Hal böyle olunca, şimdiye kadar tüm alanlarda en çok satan oyun olan GTA 5 oyununun yapımcısı Rockstar Games de konuşulmaya başlandı.

Henüz GTA 6 oyunu hakkında ne oyun ne de Rockstar Games tarafında somut bir gelişme olmasa da bazı kesimler bu konuda gündeme gelmek için elinden geleni yapıyor. Son olarak TikTok’ta lucajvn isimli bir kullanıcı, Rockstar’dan gönderilmiş tarzda bir GTA 6 PS5 kutu açılışı videosu paylaştı. Video kısa süre içinde 420 bin kez izlendi ve bu sayı artmaya devam ediyor.

.

Video içerisinde yer alan GTA 6 PS5 disk kutusu ve diğer içeriklere inananlar olur mu bilinmez ancak Rockstar Games bu durumlara karşılık sert bir önlem almalı diyenlerin sayısı da bir hayli fazla.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: