TikTok artık resmi olarak Android TV için kullanılabilir | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

TikTok artık resmi olarak Android TV için kullanılabilir

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TikTok artık resmi olarak Android TV için kullanılabilir

TikTok , bugünlerde en popüler uygulamalardan biridir ve insanların uygulamada birkaç saat geçirdiğini görmek alışılmadık bir durum değildir. Şimdi, TikTok oyununu geliştirdi ve sadece dikkatiniz için telefonunuzda değil, aynı zamanda TV’nizde de rekabet etmek istiyor. Şirket, popüler uygulamanın Android TV versiyonunu duyurdu .

Android TV için TikTok uygulaması, Google TV ile Chromecast için Play Store’da mevcuttur . Şu anda uygulama yalnızca Google’ın cihazında değil, aynı zamanda belirli bölgelerde de mevcuttur. Mi TV Kutumdaki Play Store’u kontrol ettim ve uygulamayı bulamadım.

TikTok artık resmi olarak Android TV için kullanılabilir

Android Police’e göre , videoları izlemek için doğrudan giriş yapabilir veya seçilmiş listenizi izlemek için hesabınızda oturum açabilirsiniz. Parolanızın ne olduğunu hatırlamaya çalışmak yerine, oturum açma seçeneğini açmak ve bir kod girmek veya bir QR kodu taramak için tek yapmanız gereken yukarı gezinme düğmesine basmak olduğu için oturum açmak da oldukça kolaydır. Ayrıca, televizyonda izliyor olmanız, videoların ekranınızı doldurduğu anlamına gelmez. Hayır, videolar hala dikey modda.

Uygulama kontrolleri oldukça basit. Sağ ve sol gezinme düğmeleri videoyu sırasıyla ileri ve geri atlar. “Daha fazla” düğmesine basmak diğer seçenekleri ortaya çıkarır.

Uygulama cihazınız için kullanılabilir olana kadar beklemek istemiyorsanız, APK’yi APKMirror’dan alıp cihazınıza yükleyebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: