TomTom Huawei AppGallery’e Geldi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

TomTom Huawei AppGallery’e Geldi!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TomTom Huawei AppGallery’e Geldi!

Dünyanın Önde Gelen Navigasyon Markalarından TomTom Sonunda Huawei Modellerine Geldi!

İşte Konuyla İlgili Detaylar!

Bilindiği üzere son 1 yıldır satışa sunulan Huawei modellerinde Google servisleri yer almıyor. Bu durum zaman zaman ciddi sorunlara neden olabiliyor. Her ne kadar Huawei bu açığı kapatmak için elinden geleni yapsa da bu kadar kısa bir süre içerisinde Google Play’in yerini alacak yeni bir uygulama marketi hazırlamak kolay değil.

TomTom Huawei AppGallery’e Geldi!

Haliyle Huawei’nin AppGallery marketinde de pek çok eksiklik mevcut. Bu eksikliklerden birisi de navigasyon tarafındaydı. Malum pek çok navigasyon uygulaması Google Maps alt yapısını kullandığı için bu uygulamalar Huawei modellerinde çalışmıyordu.

TomTom Huawei AppGallery’e Geldi!

TomTom Artık Huawei AppGallery’de!

Neyse ki dünyanın önde gelen navigasyon uygulamalarından biri olan TomTom’un Huawei AppGallery’e gelmesiyle birlikte bu sorun da çözülmüş oldu.

Artık Yandex’e ciddi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki şunu da dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. TomTom’un navigasyon servisi tamamen ücretsiz değil. Her ne kadar ilk ay ücretsiz olarak kullanıyor olsanız da sonrasında aylık ya da yıllık olarak belli tutarlar ödemeniz gerekiyor.

TomTom Huawei AppGallery’e Geldi!

Eğer aylık aboneliği seçerseniz 1.99 euro, yıllık aboneliği seçerseniz de 12.99 euro ödemeniz gerekecek. Bu fiyatların birim bazında çok da fazla olmadığı aşikar. Fakat Yandex gibi ücretsiz bir alternatif dururken TomTom’un bu fiyatla ne kadar müşteriye ulaşabileceği de başka bir soru işareti.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: