Ubisoft’tan Oyunseverlere Tekrar Ücretsiz Oyun Fırsatı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Ubisoft’tan Oyunseverlere Tekrar Ücretsiz Oyun Fırsatı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ubisoft

Oyun firmalarının geliştirdikleri oyun sayılarının son zamanda artması ile birlikte, birçoğu kendi platformunu kullanıma sunmaya başladı. Bunun en büyük örneği ise, Half Life ve Counter Strike gibi kendi oyunlarını satabilmek içinSteam‘i oluşturan Valve. Steam’in ardından popüler olan diğer platformlar ise Origins, Uplay, Microsoft Store, GoG ve Rockstar Launcher. Şimdi ise, Uplay+ deneme sürümü için uzatılma kararı resmi oalrak alındı.

.

12 Temmuz’da Ubisoft’un düzenleyeceği etkinlik ile birlikte, Watchdogs 2’de ücretsiz olarak Uplay kütüphanesine eklenebilecek.

.

Ubisoft

.

Uplay+ Deneme Sürümü 27 Temmuz’a Kadar Uzatıldı!

.

12 Temmuz tarihinde düzenlenecek Ubisoft Forward etkinliği ile birlikte, yeni Watchdogs Legion oyununun tanıtılması da bekleniyor. Bununla birlikte etkinliği izleyen kullanıcılar, Watchdogs 2 oyununu Uplay kütüphanelerine ücretsiz olarak ekleyebilecek. Bir diğer sevindirici haber de, Uplay+ için geldi.

.

Firmaların geliştirdikleri oyun sayıları arttıkça, uygun fiyatlı abonelik paketleri de oyunlarla birlikte sunulmaya başlandı. Böylece oyuncular, oyunları teker teker satın almak yerine aylık bir ücret ödeyerek birçok oyuna tek seferde erişim sağlayabiliyordu. Bunlardan en popülerleri ise PlayStation Plus, EA Access ve Xbox GamePass oluyor. Ubisoft ise Uplay+ paketini sundu.

.

Normal şartlarda, Uplay+ deneme sürümü için sunulan süre 1 hafta. Ancak Ubisoft Forward etkinliği ile birlikte, bu sürenin 2 haftaya çıkarılması için planlar yapıldı. 12 Temmuz tarihinde düzenlenecek etkinlik ile birlikte Uplay+ demo sürümü süresi 27 Temmuza kadar uzatılacak.

.

Ubisoft’tan Oyunseverlere Tekrar Ücretsiz Oyun Fırsatı!

.

100 oyun içeren Uplay+, Assassins Creed Odyssey ve Origins gibi yeni yapımları da içeriyor. Uplay+ demo sürümü, oyunların 2 hafta süreyle ücretsiz bir şekilde oynanmasına izin verecek. Oyunların hiçbiri, oyuncuların kütüphanelerine kalıcı olarak eklenmeyecek.

.

Uplay+ ile birlikte sunulan oyunların tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

12 Temmuz tarihinde başlayacak olan Ubisosft Forward etkinliğine ise buradan katılabilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: