«
vivo_logo

Aşağıdaki güvenlik güncellemeleri üç yıl sağlama Oppo duyurusu onun için Bul X3 serisi, Vivo de kendi ilgili duyuru ile takip etti.

 

 

Çinli üretici dün, Temmuz 2021’den sonra piyasaya sürülen X serisindeki belirli modeller için üç yıllık güncelleme sağlayacağını duyurdu. Bunun anlamı, bu cihazların üç yıllık güvenlik güncellemelerine ek olarak üç işletim sistemi güncellemesi alacağıdır.

Her zaman kullanıcıyı göz önünde bulundurarak yenilikler yapıyoruz. Bu sözle, müşterilerimize uzun süre birinci sınıf bir akıllı telefon deneyiminin keyfini çıkarabileceklerine ve en yeni yazılım özelliklerinden yararlanmaya devam edeceklerine söz veriyoruz. – Yujian Shi, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve vivo CTO’su

Kaynak güncelleme politikası resmen Avrupa, Avustralya ve Hindistan da satılan uygun cihaz kapsadığını söylüyor. Ayrıca, uygun olmayan premium X serisi modellerin düzenli Android güvenlik güncellemeleri almaya devam edeceğini de ekliyor.

Üreticilerin, toplam programlarının sadece bir kısmı olmasına rağmen, cihazlar için daha uzun süre destek vermeye kararlı olduklarını görmek harika. Yazılım desteği, akıllı telefon alıcıları için, özellikle de hiç kimse hiç veya zamanında güncellenmeyecek pahalı bir telefona sahip olmak istemediğinden, birinci sınıf modeller alan kişiler için önemli bir kriterdir.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *