«
vivo-mobile-phones-logo-6C28635F1B-seeklogo.com

Vivo ve ZEISS bugün, stratejik küresel görüntüleme ortaklıklarını resmi olarak duyurdu. Akıllı telefon üreticisi , birkaç gün önce ortaklık hakkında ipucu vermişti ve haberler iyi karşılandı. Yeni ortaklığın, Vivo X60 serisinin oyundaki teknolojiyle resmiyet kazanmasının beklendiği 29 Aralık’ta ilk ürününü sergilemesi bekleniyor.

Vivo ve ZEISS, Küresel Görüntüleme Ortaklığını Resmen Duyurdu

Vivo tarafından kendi web sitesinde yayınlanan bir açıklamaya göre ikili, Vivo ZEISS Görüntüleme Laboratuvarı olarak bilinen ortak bir Ar-Ge programı oluşturmak için ekip oluşturacak. Program, mobil görüntüleme teknolojisi için yenilikçi çözümler geliştirmeye odaklanacak. Ayrıca program, Vivo amiral gemilerinde yer alacak optik bileşenlerin ortak geliştirilmesini ve ortak mühendisliğini de denetleyecek.

Vivo ve ZEISS, Küresel Görüntüleme Ortaklığını Resmen Duyurdu

ZEISS ortaklığı, Nokia’nın daha önce Alman görüntüleme deviyle yaptığı , artık feshedilmiş ortaklığa benzer . Halihazırda, Vivo’nun dünya çapında 700’ün üzerinde kadro gücüne sahip birkaç görüntüleme Ar-Ge merkezi bulunmaktadır. Bu sefer Vivo, ZEISS’ın optik ve optoelektronik geliştirme konusundaki onlarca yıllık deneyimine erişebilecek.

Vivo ve ZEISS, Küresel Görüntüleme Ortaklığını Resmen Duyurdu

Vivo, ortaklığın aynı zamanda yeni geliştirilen görüntüleme sistemlerini tanıtmak ve “Vivo’nun amiral gemisi akıllı telefonlarıyla yaratıcılıklarının tadını çıkarmak için kullanıcılara ilham vermek” için Vivo ZEISS Master Photography kampanyasını da başlattığını duyurdu.

Ortaklığın ilk ürünü olan Vivo X60 çok kısa bir süre içinde görücüye çıkacak. Ürün, yakın tarihli bir sızıntıya göre T * yansıma önleyici kaplamaya sahip bir ZEISS Vario-Tessar gözlük camlarıyla birlikte gelecek. Amiral gemisi akıllı telefonun da bokeh oluşturma için ZEISS’ın 3D PoP algoritmalarını kullanması bekleniyor. ZEISS ile birlikte geliştirilen kamera teknolojisi, gelecekteki Vivo yüksek kaliteli telefonlara dahil edilecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *