«
WHATSAPP BETA

Yayınlanan son WhatsApp beta güncellemesi, çoklu cihaz desteği ile kullanabilecek yeni bir özellik hakkında ipucu verdi.  WhatsApp bir süredir çoklu cihaz desteği üzerinde çalışmalar yapıyor. Bu özellik aynı anda birden fazla cihazda tek hesap kullanmayı destekleyecek.

.

Mesajlaşma uygulaması için önem arz eden bu duruma dair, çoklu cihaz desteğinin bir parçası olacak yeni bir özellik bulundu. WABetaInfo‘nun bildirdiğine göre, iOS 2.21.30.16 sürümü için WhatsApp beta, yeni “çıkış özelliğiyle” geliyor.

.

WhatsApp Betada Yeni Özellik Bulundu!

.

Yeni Özellik Çoklu Cihaz Desteğinin Bir Parçası

.

Gelecek yeni özelliğin çoklu cihaz desteğinin bir parçası olduğu ve farklı cihazlardan çıkış yapmak için kullanılacağı düşünülüyor.

.

WABetaInfo ayrıca yeni özelliğin video tanıtımını da paylaştı. Bu özellik, temel olarak kullanıcıların WhatsApp hesaplarının bağlı olduğu farklı cihazlardan çıkış yapmalarına imkan sağlıyor. Şimdiye kadarki raporlara göre mesajlaşma uygulaması, bir WhatsApp hesabı için dört cihaza kadar destek sağlıyor.

.

WhatsApp Betada Yeni Özellik Bulundu!

.

Ancak özellik resmileştiğinde cihaz sayısında değişiklik olabilir. Bu özellik, akıllı telefonlar ve tabletler için destek sağlayacağından WhatsApp Web‘den farklı olacak. Ayrıca, ana cihazda aktif bir internet bağlantısına gerek olmayacak.

.

Yeni oturum kapatma özelliğinin, kullanıma sunulduğunda çoklu cihaz desteğinin bir parçası olacağı tahmin ediliyor. WABetaInfo, bu özelliğin şu anda hem WhatsApp hem de WhatsApp Business için sorunsuz çalıştığını açıkladı. iOS için en son WhatsApp beta sürümünde mevcut olan özelliği henüz genel beta kullanıcıları göremiyor. 

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *