Windows 10 Güncellemeleri Çok Daha Kararlı Olacak! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Windows 10 Güncellemeleri Çok Daha Kararlı Olacak!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WINDOWS

Windows 10 güncellemeleri, bazı kullanıcılar için büyük bir problem olabiliyor. Özellikle büyük güncellemeler, Windows kullanıcılarının bilgisayarlarını bazen kullanılamaz hale getirmekte. Aslında bu durumun temel sebebi, Windows kullanan bilgisayarların çok farklı donanımları kullanmasından kaynaklı. Ancak Microsoft artık güncellemeleri çok daha kararlı hale getirecek.

.

Microsoft, yeni sistemi ile mağdur kullanıcıların sayısını azaltmayı hedeflemekte.

.

Windows 10 Güncellemeleri Çok Daha Kararlı Olacak!

.

Windows 10 Güncellemeleri Daha Sorunsuz Olacak

.

Microsoft, işletim sisteminin güncelleştirilmesini kolaylaştıran bazı yükseltme ve düzeltme paketlerini bir araya getiren yeni bir Windows 10 güncellemesi oluşturdu. Bu yeni yöntemin, indirme ve yüklemelerin başarı oranını artıracağı ve geçmişte görülen bazı olası yükseltme sorunlarını önleyeceği düşünülüyor.

.

Microsoft bazen, normal güncellemelerden farklı olarak hizmet yığını güncellemesi yayınlar. Bu özel paket, Windows 10 için yayınlanan güncellemelerin doğru şekilde yüklenmesini engelleyebilecek sorunları çözmek amacıyla yayınlanır.

.

Windows 10 Güncellemeleri Çok Daha Kararlı Olacak!

.

Son yayınlanan güncellemenin detaylarında, “Hizmet yığını güncelleştirmeleri, aygıtlarınızın Microsoft güncelleştirmelerini yükleyebilmesi için sağlam ve güvenilir bir hizmet yığınına sahip olmanızı sağlar.” ifadeleri yer aldı.

.

Amerikalı teknoloji devi, hizmet yığını güncelleştirmelerini toplu güncelleştirmelerin içerisine dahil edeceğini paylaşmıştı. Bunun nedeni, ayrı olarak yayınlanan bu güncellemelerin bazı özel güncelleştirmelere izin vermiyor olmasıydı.

.

Yeni sürüm, “Windows 10 2004 Version 20H2 isteğe bağlı KB4601382 toplu güncelleştirme önizlemesi” adı altında getirildi.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: