Xiaomi, Çin'de Tek Bir Günde Redmi Smart TV Max 98'den 1.660 Adet Sattı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xiaomi, Çin’de Tek Bir Günde Redmi Smart TV Max 98’den 1.660 Adet Sattı!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi, Çin'de Tek Bir Günde Redmi Smart TV Max 98'den 1.660 Adet Sattı!

Xiaomi bugün, şirketin 10. yıl dönümü satış sezonuyla ilgili bir satış raporu yayınladı. Raporda, şirket 1.660 adetten fazla Redmi Smart TV Max 98 satmayı başardığını ortaya koyuyor.

Weibo’da duyuruyu yapan şirket, “98 inç TV modellerinin piyasada ayda 100 birimden az sattığını, ancak şimdi Redmi’nin tek bir günde 1.000 birimden fazla sattığını” söyledi. Şirket, artık büyük ekran Akıllı TV’leri popülerleştirmeyi başardığına ve insanların evlerinde yüksek kaliteli büyük ekran TV’ye sahip olmalarını kolaylaştırdığına güveniyor.

Xiaomi alt markasından "dev" duyuru: 98 inç Redmi TV Max - LOG

Xiaomi’nin yayınladığı rakamlar, neredeyse 100 inçlik bir TV’nin yeni bir kategori olduğu ve şimdi pek çok insanın evlerinde devasa boyutta bir TV bulundurmakla ilgilenmesi ve birçoğunun bunun için olanağına sahip olması nedeniyle oldukça etkileyici. İsteseler bile, herkes parayı toplayacak durumda değil.

Redmi nispeten daha az olduğu Smart TV Max 98 maliyetler 19.999 Yuan, $ civarında 2825 kabaca dönüştürür, ya bu aynı segment ücretleri diğer şirketler. Bu nedenle, fiyatlandırma, Xiaomi’nin 98 inç TV’ye yönelik bu tür talebinin arkasında önemli bir faktör.

Farkında olmayanlar için Mart ayında duyurulan Redmi Smart YV Max 98, yüzde 85 NTSC, 192 dinamik arka ışık bölgesi, MEMC hareket telafisi ve daha fazla görüntü kalitesi ayarlama teknolojisine sahip 98 inç 4K UHD ekran paneliyle geliyor.

Xiaomi, İlk OLED Akıllı TV Modelini "Xiaomi mi TV Master Series" Tanıttı - Haber

4GB RAM ve 64GB dahili depolama ile birlikte özel bir 12nm işlemci tarafından desteklenmektedir. Şirket ayrıca satış öncesi, saha araştırması, kurulum planları, özel bir teslimat aracı ve profesyonel bir kurulum ekibi içeren bu yeni TV ile özel bire bir profesyonel müşteri hizmetleri hizmeti sunuyor.

 

                                                            DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

                                                            GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: