«
xiaomi-logo-640x426

Yeni bir ev inşa edildiğinde, lavabo alanında her zaman çeşitli mutfak aletlerinin kurulması gerekir. Lavabo dolabı gövdesi, bulaşık makinesi, su arıtma cihazı, çöp öğütücü vb. Ayrıca, bulaşık makinesi için yeni su yolları ve elektrik bağlantılarının kurulmasına ihtiyaç duyulacaktır.Mensarjor mutfak modüler entegre lavabo

Xiaomi Youpin , Mensarjor Mutfak Modüler Entegre Evye olarak bilinen kitle fonlaması kapsamında yeni bir modüler entegre lavabo başlattı . Cihaz  612 $ tutarında bir başlangıç ​​fiyat etiketine sahiptir. Mensarjor Kitchen Modüler Entegre Eviye, bulaşık makinesi, su arıtma cihazı, atık öğütücüyü tek bir tankta birleştirir.

Böylece sadece yerden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda paradan da tasarruf edersiniz ve kolay kurulum elde edersiniz. Beş modül yedi işlevsel parçayı entegre eder ve yerden tasarruf etmek için sorunsuz bir şekilde bağlanır.

Xiaomi Mensarjor Kitchen Modular Integrated Sink goes official with $612  price - Gizchina.com

 Bulaşık yıkama, dezenfeksiyon, kurutma, depolama, çöp imha, sebze doğrama, su filtreleme ve bıçak saklama için entegre çözümler sunarken, ek dolap, tezgah ihtiyacını da ortadan kaldırır.

Ayrıca, Mensarjor Mutfak Modüler Entegre Evyesi, entegre bir tasarıma sahip dahili bir su borusu ve bağlantı kutusuna sahiptir; bu, kullanmak için yalnızca 3 boru ve 1 güç kablosu bağlamanız gerektiği anlamına gelir. Suyun ve elektriğin düzenli dağıtımı, yalnızca kabinleri düzenli ve düzenli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda potansiyel güvenlik tehlikelerini de büyük ölçüde azaltır.

Mensarjor Mutfak Modüler Entegre Evye

Ek olarak, tanktaki çift katmanlı plaka yapısı, tankın çökmesini etkili bir şekilde önleyebilir. Kiriş, yağmur damlası plakası ve gövde plakası, mükemmel bir taşıma kapasitesi ve korozyon direncine sahip olan 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Cihaz aynı zamanda kalite seviyesinde filtreleme sağlayan MIJIA Su Arıtma Sistemi 400G ile donatılmıştır . Ayrıca, 1170 ml kapasiteli entegre öğütme haznesine sahip 370W atık öğütücü de vardır, artıkları, artıkları, deniz ürünlerini, kemikleri ince bir şekilde öğütüp su ile boşaltılabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *