Xiaomi Mi 10 Ultra, Antimikrobiyal Bir Kılıf Ve Ekran Koruyucu İle Birlikte Gönderilecek! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xiaomi Mi 10 Ultra, Antimikrobiyal Bir Kılıf Ve Ekran Koruyucu İle Birlikte Gönderilecek!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi Mi 10 Ultra, Antimikrobiyal Bir Kılıf Ve Ekran Koruyucu İle Birlikte Gönderilecek!

Xiaomi Mi 10 Ultra’nın yakında piyasaya sunulması bekleniyor. Amiral gemisi, rekabete girmek için oldukça etkileyici bazı özellikler ve özellikler sunacak. Xiaomi , bunlara ek olarak , cihazın antimikrobiyal aksesuarlarla birlikte gönderileceğini de kabul etti.

Bilgi bugün Lei Jun tarafından duyuruldu. Üst düzey yönetici, Weibo’daki bir gönderide, Mi 10 Ultra’nın antimikrobiyal koruyucu bir film (ekranda) ve kutuda bir antimikrobiyal kutu ile geleceğini duyurdu.Xiaomi Mi 10 Ultra, Antimikrobiyal Bir Kılıf Ve Ekran Koruyucu İle Birlikte Gönderilecek!

Davanın bakteri üremesine karşı sürekli koruma sağlamak için kaplama ve tekstil ürünlerinde kullanılan gümüş iyonu antimikrobiyal teknolojisini kullandığını açıkladı. Gümüş iyonlar, mikropların DNA gibi temel bileşenlerinde delikler oluşturarak çalışır ve temel işlevleri bile yerine getirmelerini engeller.

Xiaomi, aksesuarlara antimikrobiyal kaplama uygulayan ilk firma değil. Geçen ay Samsung , “Antimikrobiyal Kaplama” için bir ticari marka başvurusunda bulundu ve şimdi Galaxy Note20 serisi için duyurduğu bazı aksesuarlarda akıllı LED Görünüm kapağı ve akıllı Clear View Kapak gibi antimikrobiyal kaplamaya sahip.

Xiaomi Mi 10 Ultra, Antimikrobiyal Bir Kılıf Ve Ekran Koruyucu İle Birlikte Gönderilecek!A

COVID-19 salgını sonrasında antimikrobiyal kaplamalar gerekli hale geldi. Koronavirüs yüzeylerde hayatta kalabilir, bu sebeple cihaz sahiplerinin telefonlarını düzenli olarak dezenfekte etmeleri tavsiye edilir. Bununla birlikte, antimikrobiyal kılıflar ve filmlerle, telefon sahiplerinin endişelenecek bir şeyi daha az olduğu anlamına gelir.

Bunun ileriye dönük standart olmasını bekliyoruz. Bir de üçüncü taraf üreticiler tarafından üretilen kılıfların ve film koruyucularının da antimikrobiyal kaplamalara sahip olmasını bekliyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: