Xiaomi Mi 10 Ultra, Dünyanın İlk Alt Ekran Kameralı Telefonu Olabilir | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xiaomi Mi 10 Ultra, Dünyanın İlk Alt Ekran Kameralı Telefonu Olabilir

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi Mi 10 Ultra, Dünyanın İlk Alt Ekran Kameralı Telefonu Olabilir

Xiaomi’nin 10’uncu yıl dönümünü kutlamak adına  11 Ağustos’ta Çin’de bir dizi ürünü piyasaya sunması beklenen beklentiler arasında yer alıyor . CEO Lei Jun tarafından doğrulanan ürünlerden biri , küresel alanda Mi 10 Ultra takma adını taşıyacak olan Mi 10 Extreme Commemorative Edition .

Lansman öncesinde, özel sürüm modelin paketleyeceği özelliklerle ilgili olarak arka arkaya birkaç ayrıntı hızla ortaya çıktı. Bi ihtimal, Mi 10 Ultra’nın sebebi belirtmeden dünyayı şok edeceği habercisi Ice Universe tarafından rastladığımız tüm detayların en ilginci. İkinci bir sızıntı olan Ross Young, daha sonra aynı tweetin altına cihazın bir ekran altı kamera ile geleceğini ekledi.

Xiaomi Mi 10 Ultra, Dünyanın İlk Alt Ekran Kameralı Telefonu Olabilir

Fakat, kaynak olarak modelin üretim hacminin çok küçük olacağını da eklediği adına yakında ellerinizi ekran altı kamera paketli Mi telefonuna koyacağınız sebebiyle Mi hayranlarını sevindirmeyin. Bu, telefonun ticarileştirilmesi amaçlanan bir üründen daha çok bir demo ürün olmasına atfedilir.

Ayrı bir sızıntı da Xiaomi’nin Mi 10 Ultra’nın iki versiyonunu yayınlayacağını gösteriyor. Biri seramik bir panele sahipken, ikinci bir varyantın şeffaf bir arka panele sahip olacak. Sızıntı bunun dışında temel varyant olması gereken seramik arka panelli versiyonun 8GB + 256GB ve 12GB + 256 GB konfigürasyonlarında geleceğini gösteriyor. Öte yandan şeffaf arka panelli model 12GB + 256 GB ve 16GB + 512GB seçenekleriyle satışa sunulacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: