E3 2021'in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Kuruluna Göre İptal Edildi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

E3 2021’in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Kuruluna Göre İptal Edildi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

E3 2021

Dünya Covid ile savaşma konusunda doğru yönde ilerlerken, bu yıl şahsen bir E3 her zaman arzulu bir düşünce gibi geldi. Şimdi, LA City belgeleri fiziksel etkinliğin iptal edildiğini onaylıyor gibi görünüyor.

.

Resetera kullanıcısı Rösti , şehrin resmi web sitesinde Los Angeles Kongre ve Turizm Geliştirme Kurulu için özel bir toplantı programı keşfetti. E3 2021’i “2021’de iptal edilen canlı etkinlik” olarak listeliyor.

.

E3 2021'in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Kuruluna Göre İptal Edildi!

.

Belgede ayrıca, kurulun ESA yapım ekibiyle LA Kongre Merkezi’ndeki yayın seçenekleri ve 2022 ve 2023 etkinlikleri için bir lisans üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

.

Haberler çok şaşırtıcı değil. Bu ayın başlarında E3’ün yalnızca çevrimiçi bir etkinlik olarak ayarlandığına dair haberler duyduk . ESA, “2021 için E3 deneyimini dönüştürdüğünü” söyledi, ancak tüm oyun şirketleri çevrimiçi bir format fikrine sahip görünmüyor.

.E3 2021'in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Kuruluna Göre İptal Edildi!

.

E3’ün gerçekleştiği ay içinde, bir başka büyük konferans olan Mobil Dünya Kongresi yüz yüze bir etkinlik olarak geri dönecek . MWC Barcelona’ya, normal 100.000 ziyaretçinin yarısı olan yaklaşık 50.000 kişinin katılması bekleniyor ve birkaç Covid güvenlik önlemi uygulanacak. Ancak, CES 2020’nin Las Vegas’ta bir enfeksiyon artışına yol açtığı durumlarda bir ani artışa neden olabileceğinden korkuluyor.

.

E3’ün tacı, pandemiden önce zaten kayıyordu, Sony ve EA gibi büyük isimler kongreyi atladılar ve bunun yerine kendi konferanslarını düzenlediler. Elektronik eğlence fuarının eski ihtişamına geri dönüp dönmeyeceğine dair bir soru bırakıyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: