«
indir (48)

Xiaomi, Çin’de ev sahipliği yapacak 2021 Yeni Ürün Lansmanı etkinliğini ve küresel pazarlar için canlı bir etkinliği planladı . Şirket, aynı etkinlikte Mi Notebook Pro dizüstü bilgisayar ve yeni bir MIJIA Çamaşır Makinesi ile birlikte Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra akıllı telefonlarını piyasaya süreceğini doğruladı .

Şirketin aynı etkinlikte Mi MIX serisi bir cihaz başlatmasını bekliyorduk ve Xiaomi bunu şimdi doğruladı. Şirket, Mi MIX akıllı telefonun 29 Mart’ta piyasaya sürüleceğini doğrulasa da, yaklaşan bu cihazla ilgili başka bir şey açıklamadı.

Son raporlara inanılacak olursa, bu yeni Mi MIX serisi akıllı telefonun şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu olması bekleniyor. Yakın zamanda bildirdiğimiz gibi, cihaz 3C sertifikasını çoktan geçti .

Xiaomi Mi MIX serisi akıllı telefon 29 Mart'ta piyasaya sürülecek

Şu an itibariyle Xiaomi’nin katlanabilir akıllı telefonu hakkında pek bir şey bilinmiyor , ancak telefonun şirketin deneysel cihazları için kullandığı Mi MIX serisinin bir parçası olabileceğine inanılıyor. Bu yaklaşan 5G akıllı telefon  muhtemelen Galaxy Z Fold2 benzeri bir menteşe tasarımına sahip ve ekranı içe doğru katlıyor.

Önceki raporlara göre, akıllı telefonun 120 Hz yenileme hızı desteğiyle yaklaşık 7 inç ekran boyutuyla geleceğine inanılıyor. Qualcomm Snapdragon 888 yonga  setinden güç alabilir ve üçlü kamera modülünde 108MP birincil kamera sensörüne sahip olabilir. MIUI 12’yi çalıştırabilir ve 5.000mAh pil paketleyebilir.

Şirket 29 Mart’taki etkinlikte gerçekten de Mi MIX şeklinde katlanabilir bir akıllı telefon başlatırsa, şirket şu anda Samsung , Huawei ve Motorola’yı içeren bu kategoride bir cihazı olan çok az sayıda marka arasında yer alacak .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *