Xiaomi Mi Smart Speaker Yakında 60 € Karşılığında Avrupa'ya Geliyor - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!

e
sv

Xiaomi Mi Smart Speaker Yakında 60 € Karşılığında Avrupa’ya Geliyor

avatar

Ahmet Yusuf Akbaba

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi , geçtiğimiz ay  ilk Google Asistan destekli hoparlörünü piyasaya sürdü. Mi Smart Speaker  48 $ özel bir tanıtım fiyatı etiketi ile . Ülkede özel fiyatı  95 $ olan Google’ın en son akıllı hoparlörü Nest Audio’nun fiyatının yarısından daha azına mal oluyor.

Avrupa’da yaşıyorsanız ve Asya’dan sonuna kadar hoparlörü elinize almanın bir yolunu arıyorsanız, Winfuture tarafından Xiaomi’nin onu eski kıtaya getireceği açıkandı.

Xiaomi to bring its Google Assistant-powered Mi Smart Speaker to Europe

Kaynak, perakendeciler tarafından konuşmacının yakında Avrupa’da açıklanacağı bilgisini aldıklarını ifade ediyor. Gönderiye eklediğimiz resimlerde gösterildiği gibi konuşmacının Hindistan’da satılandan farklı bir renkte geleceği anlaşılıyor. İnsanlara bunun bir Sonos One olmadığını söylemede bol şans.

Bununla birlikte, kaynak, İspanya’da 52,99 € ve Portekiz’de 59,95 € ‘ya satılacağı bilgisini verdiği için uygun fiyat etiketini devam ettirecek. Google’ın Nest Audio hoparlörü, Avrupa’da pek çok ülkede mevcut bulunmamaktadır, fakat Almanya’da 97,47 € fiyata sahiptir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: