«
MI TV Q1

Xiaomi denilince akıllara fiyat / performans oranı yüksek telefonlar geliyor olsa da, Çinli teknoloji devinin neredeyse teknolojinin her alanında faaliyet gösterdiği herkes tarafından biliniyor. Xiaomi yeni amiral gemisi Mi 11’in küresel lansmanını gerçekleştirdi. Bu etkinlikte yeni televizyon modelini tanıttı: Xiaomi Mi TV Q1 75.

.

Xiaomi Mi TV Q1 Akıllı Televizyonunu Tanıttı!

.

120 Hz yenileme hızına çıkarak piyasadaki televizyonların çoğuna fark atmayı başaran Mi TV Q1, HDR+ desteğine sahip. Model kodunun sonundaki 75 ifadesinden anlaşılabileceği üzere, 75 inç yani 190 cm büyüklüğe sahip.

.

Xiaomi Mi TV Q1 Özellikleri ve Fiyatı

.

QLED teknolojisinin kullanıldığı televizyonun çerçeveleri oldukça ince. Kasasında ve ayağında metal malzeme kullanılan ve premium bir tasarıma sahip olan televizyon, MediaTek MT9611 işlemci gücüne sahip.

.

Panelin arkasına, Dolby Audio ve DTS-HD desteğine sahip 30W stereo hoparlörlerin yer aldığı Xiaomi Mi TV Q1 75’in giriş çıkış portlarında üç HDMI 2.1 bağlantı noktasına bir adet Ethernet ve iki adet USB bağlantı noktasının eşlik ettiği görülüyor.

.

Xiaomi Mi TV Q1 Akıllı Televizyonunu Tanıttı!

.

Dahili uydu alıcısı yer alan ve Android TV altyapısını kullanan televizyon kutudan çıktığında Netflix, Amazon Prime Video ve YouTube gibi uygulamalar yüklü olarak geliyor. Buna ek olarak Google Assistant ve Amazon Alexa için bir mikrofon yer alıyor.

.

Xiaomi Mi TV Q1 75 fiyatı 1299 Euro olarak belirlendi ve Mart ayından itibaren satışa sunulacak. Ön sipariş veren kullanıcılar televizyonu 999 Euro olarak satın alabilecek.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *