«
Xiaomi-MiTu-Kids-Watch-4X

Xiaomi sessizce Çin’de 549 yuan – 79 $ (587,43 Türk Lirası) karşılığında MiTu Kids Watch 4X’i piyasaya çıkardı. Bu giyilebilir ürünün öne çıkan özellikleri arasında 200’den fazla ülkede VoLTE HD aramaları için destek, çift kamera, 20 metreye kadar su geçirmezlik ve 7 günlük pil ömrüne sahip.

Xiaomi MiTu Kids 4X Özellikli İzle

Yeni tanıtılan MiTu Kids Watch 4X, lekesiz bir deneyim için Corning Gorilla Glass 3 korumalı ve oleofobik kaplamalı 1,52 inç kare ekranı vardır. Giyilebilir ürünün kayışı silikondan yapılmıştır ve iki renkte gelir – Mavi ve Pembe.

Saat, 200’den fazla ülkede 4G ağlarında VoLTE HD aramalarını ve Çin’deki üç ana taşıyıcı olan China Mobile, China Unicom ve China Telecom’u destekler. Bir de GPS ile birlikte verilir, böylece ebeveynler, Android 4.2+ veya iOS 9.0+ çalıştıran akıllı telefonlarından çocuklarının nerede olduğunu takip edebilir. Bir de, SOS işlevi için bir seçenek bulunmaktadır.

Xiaomi, VoLTE, Çift Kamera, 7 Günlük Pil Ömrü Ve Daha Fazlasına Sahip MiTu Kids Watch 4X'i Piyasaya Çıkardı!

Bir de , giyilebilir ürün Xiao AI ses asistanı, bir sözlük uygulaması ve etkileşimli bir İngilizce koçluk uygulamasıyla birlikte verilir. Ek olarak, ebeveynler bir dizi başka eğitim uygulaması yükleyebilir ve bir de çocukların ebeveynleriyle bağlantıda kalmaları için yerleşik, özelleştirilmiş bir QQ messenger bulundurur.

Mitu Kids Watch 4X bir de görüntülü görüşmeler için 2MP öne bakan kamera ve çevrenin fotoğraflarını çekmek için 5MP yana monte edilmiş bir kamerası vardır. Çocuklar ayrıca Google Lens gibi yerleşik yapay zeka yardımıyla tıklanan resimlerdeki şeyleri öğrenebilirler.

Giyilebilir ürün , 20 metreye kadar suya dayanıklıdır, böylelikle çocuklar yüzme egzersizi sırasında bile takabilir. Son olarak, firmanın 7 günlük pil ömrü sunduğunu iddia ettiği 830mAh pil ile destekleniyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *