«
csm_vision_x65_0051d91246

Geçtiğimiz hafta, yeni bir Huawei akıllı TV, şirketin ilk yüksek kaliteli monitörü ile birlikte 3C tarafından onaylandı . O zamanlar sadece küçük bir bilgi mevcuttu. Şimdi, günler sonra, yaklaşmakta olan bu akıllı televizyon hakkında birkaç ayrıntı daha ortaya çıkıyor.

Bir simsarımız Huawei odaklı tanınmış göre Changan Dijital Kral tarihinde Weibo , önümüzdeki Huawei TV Devialet tarafından desteklenmektedir bir ses sistemi ile gelecek. Ayrıca, bu televizyonun 3C onaylı 75 inçlik bir varyantın yanı sıra 85 inçlik bir versiyonda da satışa sunulacağını açıkladı.

Bilmiyorsanız, Huawei, ürünleri için bir Fransız ses teknolojisi olan Devialet ile zaten ortaklık kurmuştu. Bu ürünler şirketin akıllı hoparlörlerinden başkası değildir – HUAWEI Sound X ve HUAWEI Sound .

Yaklaşan Huawei akıllı TV, Devialet sesine sahip olabilir

Sızıntı yapan kişi, Frea kod adlı yeni bir dizinin parçası olması beklenen yaklaşan Huawei televizyonunun Devialet ses ile doğal ses çıkışı sunacağını söylüyor. Ek olarak, kullanıcıların bu akıllı TV için harici hoparlörlere ihtiyaç duymayabileceğini iddia ediyor.

3C sertifikasına göre, bu TV LED arkadan aydınlatmalı bir LCD panele sahip olacaktır. 75 inçlik varyant HD75FREA model numarasıyla gelecek ve Changhong (Sichuan Changhong Electric Co., Ltd.) tarafından üretilecek .

Yukarıda belirtilen özelliklerin dışında, Huawei’nin yaklaşmakta olan akıllı TV’si hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *