«
8a22f000-ae46-11e9-915b-27fd686ddb58

Razer Con 2020 birkaç saat içinde başlamak üzere ve hatta yeni ürün lansmanları, oyunlar ve demolarla dolu olacak. Öncesinde olayın, Yeelight, biri Xiaomi eko-zincir aydınlatma markası Razer ile bir ortaklık açıkladı. Işıkları ve Chroma özellikli ürünler arasında senkronize aydınlatma adına Razer Chroma bağlantı programına resmi olarak katıldı.

Şirket, bir basın açıklamasında bugünden itibaren , oyuncuların renk değiştiren ışıklarını Razer Chroma RGB özellikli cihazlara bağlayabileceğini ifade etti. Bunun dışında, yeni ortaklık Overwatch, Fortnite, Apex Legends ve daha fazlası gibi oyunlara uzanacak. Ve bir başlangıç ​​olarak, Yeelight Smart LED Bulb 1S  ve Yeelight Smart LED Lightstrip 1S gibi ürünler entegrasyon programını destek gösterecektir. Fakat, değişiklikleri görmek için kullanıcıların Yeelight uygulamasında ürünlerinin donanım yazılımını güncellemeleri gerekmektedir.

razer chrome yeelight (2)

İlk olarak, kullanıcıların Yeelight Chroma Connector eklentisini Razer / Yeelight web sitesinden indirmesi lazım. Daha sonra, ürünlerin LAN kontrolünü etkinleştirin. Bunu yapmak için, Yeelight Uygulamasını açın ve Cihaz-> cihaz_adı-> Daha fazla- > LAN kontrolü-> açın. Şimdi, ışıklar otomatik olarak Razer Chroma’ya bağlanması gerekiyor.

Unware için, Razer Chroma bir aydınlatma teknolojisidir. Hem Razer hem de üçüncü taraf RGB ürünlerinin bir aydınlatma protokolüyle senkronize olmasını sağlar. Bunun daha öncesinde, Philips gibi şirketler Hue akıllı ışıklarıyla ona katıldı. Razer, temel olarak üçüncü tarafların API aracılığıyla aydınlatma protokolüne girmesine izin verir. Bu, oybirliğiyle senkronize etmek adına Chroma’yı kullanarak RBG aydınlatmasını değiştirmelerine izin verecek.

razer chrome yeelight (1)

Ve ortaklık hakkında konuşan Razer Yazılım Pazarlama Direktörü Kushal Tandon, “Oyuncular artık gerçekten renkli bir oyun deneyimi için Razer Chroma RGB ile entegre olmak üzere çeşitli Yeelight LED ampuller ve ışık şeritleri arasında seçim yapma özgürlüğüne sahipler” ifadelerini kullanıyor.

Bunun dışına, daha önce bahsi geçen ürünler dışında şirket, bu yıl daha fazla Chroma uyumlu ışık sunacağını belirtiyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *