Yeni Bloodlines Oyunu Bir Kez Daha Ertelendi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Yeni Bloodlines Oyunu Bir Kez Daha Ertelendi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni Bloodlines Oyunu Bir Kez Daha Ertelendi!

2019’da çıkması beklenen ancak 2020’ye ertelenen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 216 yıllık bekleyişin sonunda piyasaya merhaba demeye hazırlanıyordu. Ancak oyun yine ertelenerek bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Konuyla ilgili açıklama yapan geliştirici firma Hardsuit Labs geçtiğimiz Mart ayında piyasaya çıkması beklenen oyunun 2021 yılına sarktığını duyururken, net bir tarih vermekten kaçındı.

.Yeni Bloodlines Oyunu Bir Kez Daha Ertelendi!

Bloodlines 2 yine ertelendi.

.

 Bloodlines 2 bir kez daha ertelendi

Geliştirici firma, söz konusu gecikmenin mümkün olan en iyi oyunu sunmak ve orijinal Bloodlines temasına yakışır bir devam oyunu getirmek için yaşandığını belirtti. Oyunun Twitter sayfasından yapılan duyuruda, oyunun ana hedefinin en iyi şekilde kullanıcılara ulaşmak olduğunu belirten geliştirici stüdyo, oyunla ilgili gelecek aylarda daha fazla bilgiyi aktaracağını da belirtti. Öte yandan Amazon, gelen gecikme duyurusunun ardından Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 için mağazasında ayırdığı sipariş bölümünü kaldırdı.

.Yeni Bloodlines Oyunu Bir Kez Daha Ertelendi!

Los Angeles’te geçen ilk oyunun aksine hikaye, oyuncuları bu defa Seattle’da karanlık bir atmosfere yönlendirecek. Oyun yeni nesil konsollar için onaylanırken, PS4, Xbox One ve PC platformu için de çıkışını gerçekleştirecek.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: