«
logi-combo-touch-1280x720

Logitech, uzun yıllardır akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için aksesuarlar üretmektedir. Şirket, Apple’ın bu hafta tanıttığı yeni iPad Pro 12.9 ve iPad Pro 11 tabletler için Logitech Combo Touch adlı son ürününü piyasaya sürdü. Combo Touch şu anda üçüncü nesil iPad Pro 11 için mevcut ve yakında iPad Pro 12.9 için piyasaya sürülecek.

Kılıf , pahalı iPad tabletleri korurken yazma, görüntüleme, çizim ve okumaya izin veren entegre izleme paneline sahip çıkarılabilir bir klavyeye sahiptir. Logitech, Combo Touch’ın ürettiği en büyük tıklama alanına sahip izleme paneline sahip olduğunu söylüyor. Klavye, iPad’e Smart Connector aracılığıyla bağlanarak harici pil, güç anahtarı veya Bluetooth eşleştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Yeni iPad Pro için çıkarılabilir klavye lansmanlarına sahip Logitech Combo Touch kılıf

Combo Touch, Apple tableti, gelişmiş kontrol ve hassasiyet sunan dizüstü bilgisayar benzeri bir cihaza dönüştürmek için tasarlanmıştır. Kılıf, yazma, görüntüleme, taslak oluşturma ve okuma dahil olmak üzere dört farklı kullanım modunu destekler. İPad’in 50 derecelik bir aralıkta mükemmel açıya ayarlanmasını sağlayan entegre bir destek ayağına sahiptir. Klavye, kılıfı tabletten çıkarmadan kolayca çıkarılabilir.

Büyük izleme paneli, sürükleme, kaydırma ve uygulamalar arasında geçiş yapma gibi görevler için çoklu dokunmatik izleme paneli hareketlerini destekler. Combo Touch, Oxford Gri renkte sunulur ve Logitech’in sunduğu izleme paneline sahip en ince klavye kılıfıdır. Logitech ayrıca, Apple Pencil’ın şarj, eşleştirme ve saklama için manyetik olarak iPad’e takılmasına olanak tanıyan açık bir tarafı olan kasayı da tasarladı.

Yeni iPad Pro için çıkarılabilir klavye lansmanlarına sahip Logitech Combo Touch kılıf

Klavyenin kendisi, rahat ve verimli yazma vaat eden tanıdık bir düzene sahip arkadan aydınlatmalı tuşlara sahiptir. Arka aydınlatma, 16 farklı seviyede ayarlanabilir ve Ana Ekrana, ses seviyesine, medya kontrollerine ve daha fazlasına erişim için kısayol tuşlarına sahiptir. Logitech Combo Touch for iPad Pro 11 şimdi 199,99 $ fiyatla satışta. Daha büyük 12.9 inç iPad Pro’nun sürümü yakında 229.99 dolardan satışa sunulacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *