«
nubia-red-magic-5s-28-temmuzda-gorucuye-cikiyor-3-696x391

Nubia sahip akıllı telefon sahneden eksik Z serisi son modeli beri, Nubia Z20 bir halefi beklediği varsa geri Ağustos 2019 yılında ilan edildi, Ni Fei, mobil cihazlarda başkanı ZTE , bir onaylamıştır yeni model yolda.

Üst düzey yönetici, gelecek nesil Nubia Z serisinin yakında çıkacağını açıklamak için Weibo’yu aldı. Weibo gönderisi, hayranlara hangi yükseltmeleri beklediklerini soran bir anket de içeriyordu. Seçeneklerden, anketin yeni telefonun getireceği yükseltmeler için bir teaser olduğunu varsaymak güvenlidir.

 

nubia z

 

Nubia Z20’nin piyasaya sürülmesinden bu yana çok şey oldu ve akıllı telefon alanı artık daha da rekabetçi. Bununla birlikte, Nubia’yı bildiğimizden, Yeni Nubia Z serisi akıllı telefonun kendisine rekabette üstünlük sağlayacak kendine özgü özelliklere sahip olacağından emin olabiliriz.

Şu anda yeni telefonun adının ne olacağını bilmiyoruz. 2021 yılı ile senkronize olması için Nubia Z21 mi yoksa Nubia Z30 olarak mı adlandırılacak? Aşağıdaki yorum kutusunda ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Ayrıca duyurulacak telefonların sayısı konusunda da bir bilgimiz yok. Sadece bir tane Nubia Z20 telefonu varken, selefi Nubia Z18 , Nubia Z18 Mini olarak piyasaya sürülen orta sınıf bir modele sahipti ve hatta aylar sonra amiral gemisi gelmeden önce duyurulmuştu.

Bir diğer önemli soru ise yeni Nubia Z serisi telefonun Nubia Z20 gibi çift ekranlı bir tasarıma sahip olup olmayacağı? Önemli Çinli üreticiler bu yıl katlanabilir bir akıllı telefon duyuracakken, belki Nubia da bizi şaşırtabilir. İçe katlanır tasarıma sahip bir katlanabilir piyasaya sürerse, yine de çift ekranlı bir telefon olarak adlandırılabilir, değil mi?

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *