YouTube Arama Sonuçları İçin Yeni Özellik Test Ediliyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

YouTube Arama Sonuçları İçin Yeni Özellik Test Ediliyor

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

youtube

Dünyanın en popüler çevrim içi video platformu olan YouTube, yakında yeni ve dikkat çeken bir özelliğe kavuşacak. Reddit’te ortaya çıkan bir ekran görüntüsünde şu anda YouTube arama sonuçları yeni bir entegrasyona sahip oluyor.

.

youtube

.

YouTube Arama Sonuçları İçin Yeni Özellik Yolda

.

Bir Reddit kullanıcısı Android için yayınlanan YouTube uygulamasında test edilen bir özelliği paylaştı. Ortaya çıkan özelliğe göre YouTube arama listesi artık Google arama motorunda bulunan içerikleri de gösterecek.

.

Halihazırda arama sonuçları arasında sadece bu platformdaki videoları bulabiliyoruz. Ancak test edilen özellikle beraber artık Google arama sonuçlarıyla daha geniş bir arama sonucu görebilmek mümkün olacak gibi görünüyor.

.

youtube

.

Android platformunda sınırlı kullanıcı ile test edilmeye başlanan yeni özellik, işlevsellik bakımından şimdilik olumlu karşılanıyor. Sonuçta YouTube üzerinde bulamadığınız bir videoyu başka bir işlem yapmadan yine aynı uygulama içerisinde bulabileceksiniz.

.

Reddit kullanıcısı dışında test eden ve bu özelliği fark eden başka bir kullanıcı ortaya çıkmadı. Ancak Google’ın YouTube için düşündüğü yeni işlevsellik özelliğini yayınlanması çok da büyük bir sürpriz olmayabilir.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: