Google Plus Kaldırıldı! İşte Karşınızda Google Currents! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Google Plus Kaldırıldı! İşte Karşınızda Google Currents!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Currents

Zaman zaman uygulamalarını kapatma haberleriyle gündeme gelen Google, kapatılan sosyal ağ girişimleri arasına Google Plus hizmetini de ekledi. Google Plus kapandı, yerine ise Google Currents geldi. Peki, Google Currents nedir?

.

Google Currents Nedir?

.

Google, Google Plus ile Gsuite hesabı bulunan kurumsal kullanıcılara yönelik bir hizmet veriyordu. Kullanıcıların paylaşımda bulunabilmeleri, birbiriyle iletişime geçerek iş odaklı yardımlaşmaları gibi özellikler Google Plus’ı farklı kılıyordu. Ancak Google, bu hizmetten hem kullanıcı sayısı hem de aktif kullanım bakımından pek de istediğini alamamış olacak ki oldukça radikal bir karar aldı ve Google, Google+’ı sonlandırdı.

.

Google Currents

.

TechInside‘ın haberine göre, bu alanda benzer ama daha yenilikçi bir adım atmayı planlayan Google, bir süredir Google Currents için çalışmaktaydı. Google Plus’ın Android ve iOS uygulaması artık Google Currents olarak yeniden adlandırıldı. 7 Temmuz itibariyle kullanıma sunulan Google Currents, kullanıcıların kurum içi iletişimde kalmalarını amaçlıyor.

.

Google Currents’te kullanıcılar, metinler, dokümanlar, görseller ve bağlantılar paylaşabiliyor. Ayrıca bu paylaşımlara yorumlar yapılarak kullanıcıların birbirleriyle etkileşimde kalması da sağlanıyor.

.Google Plus Kaldırıldı! İşte Karşınızda Google Currents!

.

Nasıl indirilir?

.

Google Currents hem Android hem de iOS için indirilebilir durumda. Uygulamayı Android cihazlarınıza buradan, iOS cihazlarınıza ise buradan indirebilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: