«
fliper-1280x720

Bir sonraki Apple etkinliğinin yaklaşık bir ay sonra, 16 Mart 2021’de gerçekleşeceği tahmin edildi. Bu etkinlikte, büyük olasılıkla bir sonraki iPad’i, bir sonraki iPad Mini’yi, AirTag’leri ve Apple Card’ın ne olacağına dair bir genişleme göreceğiz. * Bu son serinin ipucu, en abartılı cihazın iPad olacağını öne sürerek, dizideki en güçlü cihazın iPad Pro olacağını öne süren en son söylentileri değiştirdi.

Apple’ın MagSafe için yeni nesil pil eklentilerine ilişkin son ipuçları göz önüne alındığında, AirTag’leri iPhone’a ve onun dairesel manyetik arka aksesuar bağlantı sistemine doğrudan bağlanabilirliği her zamankinden daha fazla göreceğiz. Bu manyetik sisteme atlamadan önce risklerin farkında olduğunuzdan emin olun, dikkat edin.

16 Mart için ipucu veren Apple etkinliği: İşte içeride neler olabilir

Şu anda yeni iPad veya yeni iPad Mini’nin iPhone 12 ile birlikte verilen aynı MagSafe sistemiyle çalışacağı görülmüyor. Bu belirli özellikteki erken sızıntıların yanlış olduğunu umuyoruz – MagSafe eylemini görmeyi çok isteriz mümkün olduğu kadar çok mobil cihaz. Daha fazla mıknatıs, daha fazla manyetik güzellik demektir!

 Apple Card’ın kendi başına kripto para birimine izin vermesi olası değildir, ancak geçen hafta bağlı kartlarda yapılan son güncellemeler Apple Wallet ile Bitcoin dönüşümünü mümkün kıldı – eninde sonunda oraya ulaşacağız! Bu , Apple Card yerine BitPay ve içindeki kartla ilgili . Yine de bu etkinlikte Apple Card ile kripto para birimi entegrasyonu için parmaklarımızı geçmeye devam edeceğiz – onları çok zor geçiyoruz!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *