2020’nin en kötü 10 oyununu derledik! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

2020’nin en kötü 10 oyununu derledik!

avatar

Büşra Çevik

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2020’nin en kötü 10 oyununu derledik!

2020 yılı her ne kadar zor geçse de Cyberpunk 2077, Last of Us 2Ghost of Thusisima, Half Life Alyx gibi yapımlar pandemi koşullarında keyifli anlar yaşamamızı sağladı. Ancak bazı oyunlar o kadar sevilmedi. Oyun inceleme ve puanlama sitesi Metacritic, her platformdan bu senenin en düşük puana sahip olan 10 oyununu bizlerle paylaştı. 2020’nin en kötü oyunları listesi, dünyaca ünlü bir film serisini de içeriyor.

.

2020’nin en kötü oyunları listesinde tanıdık bir seri var.

.

 Eleştirmenler tarafından yapılan puanlamaların ardından oluşturulan listeye, en az 7 kuruluş tarafından incelenmeyen oyunlar dahil edilmedi. Ayrıca listeye giren yapımların dahil olma nedenleri de paylaşıldı. 

2020nin-en-kotu-oyunlari-aciklandi

En kötü 10 oyun listesinde 10. sırayı bugları ve tekrarlayan doğası nedeniyle 42 puanla The Elder Scrolls: Blades aldı. 9. sırada kusurlu kontrolleri ve hayal kırıklığı yaratan içerikleriyle 42 puanla Gleamlight, 8. sırayı ise 41 puanla yeterli derinliği barındırmayan Street Power Soccer aldı. 7 sırayı PS için büyük beklentilerle çıkış yapan 40 puanlı Tamarin, 6. sırayı ise kafa karıştırıcı anlatımı ve içerdiği buglarla 39 puanlı Remothered: Broken Porcelain elde etti.

.

Listenin 5. sırasında vasatın altındaki dövüş deneyimi ve zayıf kare hızı nedeniyle 36 puanlı Arc Of Alchemist yer alırken, 4. sırayı sevilen film serisi Fast & Furious’un video oyunu Crossroads aldı. Eleştirmenlerden 34 puan alabilen oyun, zayıf kontrolleri ve sıkıcı hikayesinden dolayı sevilmedi.

2020nin-en-kotu-oyunlari-aciklandi

Teknik sorunlar ve kötü tasarım nedeniyle korku oyunu Dawn of Fear 33 puanla 3. olurken, 2. sırada bir çizgi roman serisinden uyarlanan XIII Remake kendine yer buldu. Eleştirmenlerden 32 puan alabilen oyun için geliştirici stüdyosu da bir özür açıklaması yayınlamıştı.

.

Listenin ilk sırasının sahibi ise zayıf oynanış ve ilham eksikliği sorunları nedeniyle Tiny Racer oldu. Sadece 29 puan alabilen oyun, 2020 yılında Metacritic’te yer alan en düşük puanlı oyun oldu.

.

Siz bu oyunlardan kaçını oynadınız?Bizi takipte kalın!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: