«
X Xbox Series S

Microsoft, yakın zamanda duyurduğu Xbox Live Gold fiyat artışlarını u-açtı.

Şirket Xbox Live Gold’un fiyatlarının bir ay için 11 dolar, üç ay için 30 dolar ve 6 ay için 60 dolara (İngiltere’de sırasıyla 8 sterlin, 22 sterlin ve 43 sterlin) yükseleceğini duyurdu. 

Ancak, haberlerin üzerinden 24 saatten daha kısa bir süre sonra Xbox, “işareti kaçırdığını” kabul etti ve oyuncular duyurunun zamanlaması ve sertlik nedeniyle şirketi eleştirdikten sonra “Xbox Live Gold fiyatlandırma güncellemelerini tersine çevireceğine” söz verdi. artışların artması.  

Şirket güncellenmiş bir blog gönderisinde , “Bugün her şeyi mahvettik ve bize bildirmekte haklıydın” dedi . “Arkadaşlarla bağlantı kurmak ve oynamak, oyunun hayati bir parçası ve ona her gün güvenen oyuncuların beklentilerini karşılayamadık. Sonuç olarak, Xbox Live Gold fiyatlandırmasını değiştirmemeye karar verdik.”

Microsoft ayrıca, ücretsiz oyunlar oynamak için canlı bir Xbox Live Gold aboneliğine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, Sony ve Nintendo’nun benzer abonelik hizmetlerine uygun hale getireceğini de doğruladı. 

Microsoft bunun "berbat" olduğunu kabul etti ve planlanan Xbox Live Gold fiyat artışını iptal etti

“Bu anı, Xbox Live’ı deneyimlerinin merkezinde oyuncuyu nasıl gördüğümüze daha uygun hale getirmek için bir fırsata dönüştürüyoruz. Oynaması ücretsiz oyunlar için artık bir Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyacınız olmayacak Xbox’taki oyunlar. Bu değişikliği önümüzdeki aylarda mümkün olan en kısa sürede sunmak için çok çalışıyoruz. “

Yeni seçimler 1 Şubat’ta hem Gears 5 hem de Resident Evil ile başlayacak ; Her ikisi de teknik olarak Xbox One oyunlarıyken, eskisi hem grafik güncellemesi hem de yükleme sürelerinde büyük bir azalma içeren bir Xbox Series X güncellemesi aldı. Resident Evil, bir sonraki nesle oldukça büyük bir zevkle atlamaz, ancak yine de hayatta kalma korkularının vazgeçilmezi ve Resident Evil 8’in Mayıs ayında gelmesini beklerken oynamak için mükemmel .

X Xbox Series S

Altın Şubatlı Xbox Oyunları serisi yolda olsa da, orijinal Dead Rising’i talep etmek için 15 Şubat’a kadar vaktiniz var. Ocak oyunlarının geri kalanı – Little Nightmares, King of Fighters 13 ve Breakdown – 31 Ocak’tan sonra artık mevcut olmayacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

BİZİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *