«
2021 Ram 1500 Tradesman HFE EcoDiesel

Ram, yarım tonluk pikap hattına giren yeni ve yakıt açısından son derece verimli bir kamyonu tanıttı. Pikap, Ram 1500 Tradesman HFE EcoDiesel’dir ve otoyolda 33 MPG olarak derecelendirilmiştir. Kamyon için yakıt verimliliği rakamları 23 MPG şehir / 33 MPG Karayolu / 26 MPG’dir.

HFE adı, Yüksek Yakıt Verimliliği anlamına gelir ve Ram, bu tanımın kamyonun sunduğu mükemmel yakıt ekonomisini vurguladığını söylüyor . Ram 1500 Tradesman HFE EcoDiesel, beş fit, yedi inçlik yatak ve 20 inç alüminyum jantlara sahip dört kapılı mürettebat kabini modellerinde mevcuttur.

2021 Ram 1500 HFE EcoDiesel karayolunda 33 MPG aldı

Kamyonda siyah bir tampon ve ızgara, yatak örtüsü, tekerlekten tekerleğe yan basamaklar ve kumaş kova koltukları bulunur. RAM, alıcıyı parlak beyaz şeffaf kaplama veya elmas siyahı kristal renklerde sunar. Fiyatlandırma 42,240 ABD doları artı 1695 ABD doları hedef ücreti ile başlar.

2021’in ikinci çeyreği için kullanılabilirlik belirlendi. Karayolu üzerinde 33 MPG’yi iade edebilen orta görevli bir pikabın olması, çok araç kullanan ve pikaplarının dışında çalışan insanlar için büyük bir sorun olacak. 23 MPG şehir derecelendirmesi, kamyonun birçok küçük SUV’dan daha yakıt tasarruflu olacağı anlamına gelir.

2021 Ram 1500 HFE EcoDiesel karayolunda 33 MPG aldı

RAM, 3.0 litrelik EcoDiesel V6, 3.6 litrelik Pentastar eTorque hafif hibrit V6, 5.7 litrelik eTorque hafif hibrit V-8 ve içinde bulunan süperşarjlı 6.2 litrelik V-8 dahil olmak üzere 1500 serisi pikapta çeşitli motor seçenekleri sunar. epik Ram TRX. Neden renk seçeneklerinin ve bu kadar sınırlı olduğunu merak edenler için, Esnaf donanımı genellikle kamyonlarının dışında ve filo kullanımı için çalışan kişiler tarafından seçilir. Böylesine etkileyici bir yakıt ekonomisi ile, bu pikaplardan oluşan bir filo işleten bir şirket, her yıl yakıttan önemli ölçüde tasarruf sağlayabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *