Age of Empires 3 Definitive Edition Tanıtımı Yaklaşıyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Age of Empires 3 Definitive Edition Tanıtımı Yaklaşıyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Age of Empires 3 Definitive Edition Tanıtımı Yaklaşıyor!

Age of Empires II: Definitive Edition ile birlikte Age of Empires serisinde yeni bir dönem başlatan Microsoft, birçok oyuncuyu da heyecanlandırmıştı. İkinci oyunun ardından üçüncü oyun için de Definitive Edition duyurusunu yapan Microsoft, oyunu Şubat ayında betaya sunmuştu. Şimdi ise Age of Empire resmi hesabı, Age of Empires 3 Definitive Edition için heyecanlandıran bir paylaşım yaptı.

.

Üçüncü oyunun yenilenmiş versiyonu haricinde Microsoft, dördüncü oyun için de çalışmalarına geçtiğimiz yıl başlamıştı.

.

Age of Empires 3 Definitive Edition yakında tanıtılabilir.

.

90’lı yılların sonu ve 2000’li yılların başlarında birçok oyuncuyu bilgisayar başına kilitleyen Age of Empires serisi, bugün bile hatırı sayılır derecede oyuncu kitlesine sahip. İkinci oyunun yeni sürümünün çıkması ile birlikte oyuncuları heyecanlandıran Microsoft, üçüncü oyunun yenilenmiş sürümüne de başlamıştı. Age of Empires‘ın resmi Twitter sayfasından ise, yeni oyun ile ilgili bir paylaşım yapıldı.

Age of Empires 3 Definitive Edition Tanıtımı Yaklaşıyor!

Paylaşılan birimlerin isimlerinin ilk harflerini bir kelime haline getirecek olursak, ortaya Gamescom kelimesi çıkıyor. Bu da akıllara, Definitive Edition sürümünün Gamescom etkinliğinde tanıtılacağı ihtimalini getiriyor. Ancak COVID-19 salgını sebebiyle Gamescom etkinliği, bilindik bir şekilde düzenlenmeyecek.

.

27 Ağustos Perşembe akşamı saat 21.00’da başlayacak olan etkinlik, Geoff Keighley tarafından sunulacak. Üçüncü oyunun yanı sıra dördüncü oyun için de geçtiğimiz yıl çalışmalarına başlayan Microsoft, belki bir tanıtım videosu daha paylaşabilir. Dördüncü oyunun ise, strateji oyunlarında yeni bir çığır açacağı belirtilmişti.

.

Gamescom etkinliğinin tam olarak nasıl gerçekleşeceği ise merak konusu olurken, üçüncü oyunun yeni sürümü ise oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor.

.

Siz en çok hangi Age of Empires oyununu seviyorsunuz?

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: