«
16

Ubisoft’un geliştirdiği Watch Dogs Legion hikaye fragmanı yayınlandı. Hikaye fragmanına ek olarak oyuna gelecek içeriklerin neler olduğuna dair bir video da bulunuyor. İlk oyunla büyük hayal kırıklığı yaşatan, ikinci oyunla birlikte popülerliğini toplayan seri, üçüncü oyunla birlikte oyunculara farklı bir deneyim sunacak.

.

Watch Dogs Legion, 4 kişilik co-op modu ile gelecek.

.

Hikaye fragmanı ile az çok ne yapacağımızı ve ne yapmamız gerektiğini geliştirici ekip bize aktarmış durumda. Baş düşmanımız Zero-Day, Londra sokaklarına korku salmaktadır. Daha sonralarda kendisini DedSec üyesi olarak tanıtıp. İşlediği kitlesel suçları DedSec organizasyonunun üstüne yıkmaya çalışmaktadır. DedSec, durumdan haberdar olup tüm problemleri çözmeye ve Zero-Day‘i yok etmeye çalışır.

Ubisoft, ilerleyen zamanlarda oyuna gelecek güncellemeleri ve ek paketleri de bize bir video aracılığı ile duyuruyor. Oyun, 3 Aralık‘ta çevrim içi modu sunan ilk ücretsiz güncellemesini alacak. Bu sayede tüm oyun dört kişiye kadar co-op desteği ile oynanabilecek. Oyunda yepyeni co-op görevlerde yer alacak.

Tactical Ops

Tactical Ops, büyük verimlilik ve iletişim gerektiren, co-op için özel olarak tasarlanmış dört kişilik bir görev serisidir.

.

Spider-Bot Arena

8 kişiye kadar, silahlı örümcek robotlarla çarpıştığınız herkese açık bir PvP modudur.

.

Invasion

Önceki Watch Dogs oyunlarında da olan oyuncuların birbirlerini hacklemeye çalıştığı bir mod.

Neredeyse her oyunda görmeye alıştığımız Season Pass, yeni Watch Dogs için de geliyor.

.

Season Pass

Sezon paketi ile oyuna hikaye genişlemesi ekleniyor. Hikaye genişlemesinin adı Bloodline olarak karşımıza çıkıyor. Bloodline ile birlikte, ilk oyundan tanıdığımız ana karakterimiz Aiden Pearce’in hikayesi sürdürülüyor. Ayrıca Aiden bu hikayenin tek tanıdık yüzü değil, Watch Dogs 2’den tanıdığımız Wrench’de bu hikaye paketi ile birlikte oyuna eklenecek ve oynanabilir bir karakter olacak.

.

Oyun, 29 Ekim‘de Xbox One‘da, 10 Kasım‘da Xbox Series X ve S‘te çıkış yapacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. fatmanur

    oyunu sabırsızlıkla bekliyorum uzun zamandır bi an önce çıkar umarım