«
TÜRKİYE

Türkiye’de bulunmayan, akıllı saatlerden tartılara, koşu bantlarından spor malzemelerine kadar spor ve sağlık konulu yenilikçi tasarımlara sahip ürünleriyle dikkat çeken Amazfit, artık Türkiye pazarında da yer alacağını resmi olarak paylaştı. Firmanın akıllı ürünleri ABD başta olmak üzere birçok ülkede çok satanlar listesinde.

.

Amazfit, Türkiye Pazarında!

.

Amazfit Ürünleri Türkiye Pazarına Girdi

.

Amazfit, IDC küresel giyilebilir cihaz pazarı izleme raporuna göre; 2020’nin ilk yarısında akıllı saatleriyle İtalya, İspanya, Hindistan başta olmak üzere çok sayıda ülkede yetişkin saat pazarının lider markası konumunda yer alıyor.

.

Türkiye’deki liderliğini Murat Sungur Özkan’ın yürüttüğü Amazfit, akıllı saat ve bilekliklerinin satışına birçok e-ticaret sitesi ve mağaza da başlamış durumda.

.

Amazfit, Türkiye Pazarında!

.

Murat Sungur Özkan, Alman iF Endüstriyel Tasarım Ödülü ve Red Dot Tasarım Ödülü’ne de sahip Amazfit’in Türkiye pazarına girmesiyle ilgili “Eylül 2015’te kurulan Amazfit, geliştirdiği teknolojilerile uzmanlık alanı olan kişisel sağlık yönetimini ön plana çıkarıyor.  Donanımımızın yanı sıra akıllı telefon uygulamamız Zepp’in sağlık sektörü için önemli bir kazanım olduğunu düşünüyorum.  Zira, akıllı cihazlarda donanımları ileri seviyeye taşıyan unsurlar, ileri zekayla geliştirilmiş uygulamalar oluyor” açıklamasında bulundu.

.

Amazfit olarak ilk amaçlarının satış ve teknik servis operasyonunda kullanıcıyı ön planda tutacakları bir ağ oluşturmak olduğunu belirten Özkan, Amazfit’in kişisel sağlığa yönelik uygun fiyatlı, gerçekçi ürünler sunacağını paylaştı.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *