Amazfit Uygulaması Play Store'da ''Zepp'' Olarak Yeniden Adlandırıldı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Amazfit Uygulaması Play Store’da ”Zepp” Olarak Yeniden Adlandırıldı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amazfit Uygulaması Play Store'da ''Zepp'' Olarak Yeniden Adlandırıldı

Huami’nin Amazfit akıllı saat serisi oldukça popülerdir ve bir Amzafit akıllı saatiniz varsa, büyük olasılıkla Amazfit yardımcı uygulamasını kullanırsınız. En azından yeni bir isim almadan önce böyle adlandırılıyordu.

Evet, Amazfit uygulaması artık Play Store’da yeniden adlandırıldı. Uygulama şimdi oldukça garip bir gelişme gibi görünen Zepp (eski adıyla Amazfit) kullanıyor. İsim değişikliğine neyin yol açtığını bilmek istiyorsanız, uygulama açıklaması bir açıklama sağlar.

Zepp eski adıyla Amazfit uygulaması

Kararın daha geniş bir kitleye daha kapsamlı ve profesyonel bir sağlık yönetimi deneyimi getirmek olduğunu söylüyor. Ayrıca, resmi yeniden adlandırma işleminin 25 Ağustos’ta yapılacağını ve ayrıca yeni bir uygulama simgesi içereceğini söylüyor. Huami, kullanıcılara Amazfit cihazlarının yeniden adlandırılan ve güncellenen uygulama ile normal şekilde çalışmaya devam edeceğini garanti ediyor.

Zepp aslında akıllı spor aksesuarları ve sensörleri ile tanınan bir şirket. Play Store’da bir arama yaparsanız, futbol, ​​tenis ve golf gibi sporlar için sensörleri için yapılmış özel Zepp uygulamaları bulacaksınız. Bu uygulamaların geliştiricisi, iki yıl önce satın almanın ardından artık Anhui Huami Information Technology Co.Ltd.

Zepp (formerly Amazfit) - Google Play'de Uygulamalar

Huami’nin tüm uygulamaları bir araya getirmeyi planladığını düşünüyoruz ki bu aslında mantıklı. Bu nedenle, yeni Zepp uygulaması Zepp sensörleri ve Amazfit ürünleri için çalışmalıdır.

 

                                                     DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

                                                    GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: