«
XIAOMI

Xiaomi Mi 11 Pro özellikleri ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor. Yeni bir sızıntıya bakılırsa Mi 11 Pro hızlı şarj desteğinin 120W olacağı söyleniyor.

.

Xiaomi Mi 11 Pro bataryası da detaylandı. Buna göre amiral gemisi oyun telefonlarında olduğu gibi, modelin çift batarya ile karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor.

.

Xiaomi Mi 11 Pro Özelliklerinde 120 W Detayı!

.

Xiaomi Mi 11 Pro Bataryasında Çift Hücre Mi Mevcut?

.

Doğruluğu kanıtlanmış sızıntılarıyla bilinen Weibo hesabı Digital Chat StationXiaomi Mi 11 Pro özellikleri için önemli bilgiler açıkladı.

.

Buna göre Mi 11 Pro bataryası 5000 mAh gücünde olacak. Bu bataryanın çift hücre şeklinde telefonda yer alacağını iddia eden hesap, böylece Mi 11 Pro bataryasının daha uzun ömürlü olacağını belirtiyor. Özellikle hızlı şarjın 100W üzerine çıkması ile üreticilerin akıllı telefonlar için çift hücreli batarya çözümüne geçeceği düşünülüyor.

.

Xiaomi Mi 11 Pro Özelliklerinde 120 W Detayı!

.

Bunun yanında, Mi 11 Pro modelinde 120W hızlı şarj ve 80W kablosuz şarj desteği de bulunacak. Snapdragon’un 2021 amiral gemisi işlemcisi 888 ile gelecek olan modelin 6.81 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde AMOLED bir ekranla geleceği düşünülüyor.

.

Mi 11 Pro’nun dörtlü kamera kurulumu ile karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor. Bu kameraların henüz özellikleri belli olmasa da ana sensörün Mi 11 gibi 108 Megapiksel çözünürlüğünde Samsung ISOCELL HM2 olması bekleniyor.

.

Diğer arka kameraların ise sırasıyla 13 Megapiksel, 5 Megapiksel ve 2 Megapiksel kurulumu ile geleceği de sızdırılan bilgiler arasında. Henüz sızıntı onaylanmasa da yine Digital Chat Station, Mi 11 Pro‘nun 12 Şubat tarihinde tanıtılacağını iddia etmişti.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *