«
AMAZON PRIME

Amazon Prime üyeleri için Şubat ayı ücretsiz oyunları açıklandı. Prime Gaming üzerinden, kullanıcılar toplam 120 TL değerindeki 5 oyunu ücretsiz alacak. SpinchMonster PromTable MannersSwinsanity ve Stealth Bastard Deluxe ücretsiz oldu.

.

Oyunlar bu ay için ücretsiz, kullanabilmek isteyenlerin 1 Mart’a kadar kullanıcıların kütüphanelerine eklemesi gerekiyor.

.

Amazon Prime’da 120 TL Değerinde 5 Oyun Ücretsiz Oldu!

.

Amazon Prime Gaming, Ücretsiz Oyun Yayınlamaya Devam Ediyor

.

Oyun severlerin yüzünü güldüren dağıtıcılar arasında Epic Games ile birlikte Prime Gaming de yer alıyor. Prime üyelere her ay yeni ücretsiz oyun sunan Amazon’un aylık üyelik ücreti ise 7,90 TL. Aynı zamanda bu fiyat, ilk açıklandığında da birçok kişi olumlu karşılamıştı.

.

Amazon Prime Gaming, Şubat ayı ücretsiz oyunları ise toplam 120 TL değerine ulaştı. Ücretsiz olan oyunlardan biri olan Spinch, ışıltılı seviyeler ve karmaşık engellerin yer aldığı bir dünyada geçiyor. Oyunda, hiper çevik organizma Spinch’in yavrularını kurtarma macerası merkeze alınıyor.

.

Amazon Prime’da 120 TL Değerinde 5 Oyun Ücretsiz Oldu!

.

Diğer ücretsiz oyun Stealth Bastard Deluxe’te ise oyuncular, görünmezlik gözlüğüne sahip bir karakteri yönetiyor. Bu karakter, ölümcül bir tesise gizlice girmeyi amaçlamakta.

.

Monster Prom ise absürt ve komik olaylar çevresinde geçiyor. Aynı zamanda çok oyunculu flört simülasyonu tanımı da mevcut. Diğer yandan Swinsanity ise aksiyon temalı bir oyun. Su altı dünyasında hayatta kalmaya çalışan bir kahraman, oyunun merkezinde rol alıyor. Table Manners ise Monster Prom’a benzer temaya sahip. Bu oyun bir randevu simülatörü.

.

Yukarıdaki oyunları 1 Mart’a kadar kütüphanesine ekleyen Prime üyeler, sonsuza dek oyunları saklayabilecek, oynama imkanına sahip olacak.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *