Oyun

Yeni Call of Duty Oyununun Adı İnternet’e Sızdırıldı

Savaş oyunları denince akla ilk gelen seriden biri olan Call of Duty oluyor. Serinin yeni oyunu uzun süredir bekleniyordu. Black Ops serisinin merakla beklenen beşinci oyununun adı sızdırıldı. Resmi bir açıklama yapılmamış olsa da sızdıran kaynağın güvenilirliği dolayısıyla çoğu kişi bu adın doğruluğuna kesin gözüyle bakıyor. İddialara göre bu yıl piyasaya sürülmesini beklediğimiz oyunun adı “Cold War” olacak.

.

 

.

Call of Duty: Black Ops Cold War Yeni Oyunun Adı Olabilir

.

Bu yılın merakla beklenen oyunlarından bir tanesi de şüphesiz beşinci Black Ops oyunu diyebiliriz. Sızdırıya sahiplik eden EuroGamer adlı internet sitesi iddiaya göre bir Activision çalışanıyla iletişime geçiyor ve ismini vermeyen çalışan, yeni oyunun adını “Cold War” olarak açıklıyor.

.

.

Soğuk Savaş” olarak çevirebileceğimiz yeni oyunun adıyla ilgili kesin bir bilgi bulunmasa da kaynak oldukça sağlam. Oyunun geliştiricisi Treyarch’ın eski savaş hikayelerini anlatmak yönünde planları olduğunu biliyorduk. Bu da soğuk savaş oyununun olma ihtimalini güçlendiriyor.

.

.

Call of Duty Black Ops serisinin ilk oyunu 1960 yılında geçiyordu, ikinci oyunla tarihler geleceğe alındığında hikayede bir boşluk oluştu. Bu boşluğun Cold War oyunuyla tamamlanacağı düşünülüyor. Hatırlatmakta fayda var ki oyunla ilgili bilgiler kesinlik kazanmış değil, oldukça güvenilir bilgiler olsa da resmi açıklamayı beklemekte fayda var.

.

Yeni oyunun 2020 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği öngörülüyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: