Android 11 Çıkış Tarihi Ortaya Çıkarıldı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Android 11 Çıkış Tarihi Ortaya Çıkarıldı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

android 11

Android 11 çıkış tarihi sonunda belli oldu. Şu an geliştirilme aşamasında olan yeni işletim sistemi, milyonlarca kullanıcı tarafından son derece merakla bekleniyor. Geçtiğimiz ay Android 11 Beta sürümü yayımlanmıştı.

.

Android 11 Çıkış Tarihi YouTube’da Ortaya Çıkarıldı!

.

Beklenen tarih, Google geliştiricileri için canlı olarak yayımlanan “Works With “Hey Google” Smart Home Summit – APAC” isimli videoda görüldü. Bu bilginin şaşırtıcı olduğunu söyleyemeyiz çünkü Android 10 3 Eylül 2019 tarihinde çıkarılmıştı.

.

Hey Google etkinliğinde ortaya çıkan görsele göre Android 11 için açıklanan tarih 8 Eylül 2020 olarak karşımıza çıktı. Böylece Google’ın kararlı sürüme geçmek için yalnızca 2 ayı kalmış durumda.

.Android 11 Çıkış Tarihi Ortaya Çıkarıldı!

.

8 Eylül’de piyasaya sürülecek olan Android 11 güncellemesini ilk olarak Google Pixel modellerinin alacağını söyleyelim. Android 11 güncellemesi için yayımlanan final sürümünün ilk dağıtılacağı Pixel cihazları şu şekilde: Pixel 2Pixel 3Pixel 3a, ve Pixel 4.

.

İlerleyen günlerde Android tabanlı diğer akıllı telefonlar da bu güncellemeyi alacak. Bunun dışında 8 Eylül ibaresinin değişebileceğini de hatırlatmakta fayda var. Zira bu yıl COVID-19 salgını yüzünden birçok etkinliğin ve tarihin ertelendiğini gördük.

.

Google’ın akıllı ev ürünleri için hazırladığı yazılımlardan sorumlu olan Michele Turner, Google’ın 8 Eylül 2020 tarihinde her yerde tanıtım yapacağını söyledi. Özellikle erişilebilirlik konusunda kolaylıklar sağlayan bu yazılımın neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz.

.

android 11

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: