Huawei EMUI 11 İçin Beklenen Çıkış Tarihi Sonunda Açıklandı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Huawei EMUI 11 İçin Beklenen Çıkış Tarihi Sonunda Açıklandı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EMUI 11

Uzun süredir beklenen Huawei EMUI 11 çıkış tarihi sonunda açıklandı. ABD’nin ambargo uygulamalarına rağmen ayakta kalmaya çalışan Çinli firma, şu an EMUI 10.1 güncellemesi ile yoluna devam ediyor. Peki EMUI 11 güncellemesi ne zaman çıkacak?

.

Huawei EMUI 11 Çıkış Tarihi İçin Açıklama Yapıldı!

.

Huawei’de üst düzey bir yönetici olan Wang Chenglu, Android 11 ile beraber piyasaya sürüleceği söylenen EMUI 11 için konuştu. Chenglu, EMUI 11 güncellemesi adına 2020 yılının üçüncü çeyreğini işaret etti.

.

EMUI 11

.

Buradan hareketle yeni güncellemenin temmuz ayı ile eylül ayı arasında çıkacağı doğrulanmış oldu. Henüz hangi modellerin bu güncellemeyi alacağı hakkında resmî bir açıklama yok. Huawei, özellikle Xiaomi’nin MIUI 12 yazılımı karşısında ayakta kalmak istiyor.

.

Bildiğiniz gibi daha önce EMUI 11 alacak Huawei modelleri sızdırılmıştı. Bunun dışında Huawei’nin öz işletim sistemi olan Hongmeng OS 2.0 da EMUI 11 ile birlikte piyasaya sürülebilir. Bu durum şu an için sadece bir iddiadan ibaret. EMUI 11 çıkış tarihi ise, bir aksilik yaşanmazsa, netleşmiş durumda.

.

EMUI 10 güncellemesi, birden fazla Huawei cihazı arasında HD kalitesinde olan görüntülü aramaları destekliyor. EMUI 11 ise Huawei’nin akıllı saatlerini, tabletlerini, dizüstü bilgisayarlarını ve diğer Huawei cihazlarını birbirine bağlayacak. Kısacası çok ekranlı bir iş birliği bizi bekliyor gibi görünüyor.

.

Huawei EMUI 11 İçin Beklenen Çıkış Tarihi Sonunda Açıklandı!

.

Distributed Technology isimli bu özellik, birden çok cihaz arasında bir köprü görevi görerek bilgi iletiminin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasından sorumlu olacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: