«
umidigi-a9-pro

Umidigi, yeni akıllı telefon modellerini piyasaya sürerek dünya çapında yavaş ve istikrarlı bir şekilde kanatlarını genişletiyor. Umidigi A9 Pro’nun piyasaya sürülmesiyle büyük satışlar elde ettikten sonra şirket, Umidigi A9 Max’i piyasaya sürmenin eşiğinde. Yaklaşan akıllı telefon, selefine göre birkaç güncelleme içerecek. Cihazın teknik özelliklerini gösteren bazı A9 Max renderları görüldü.

Yeni renderlara göre Umidigi A9 Max, yeni bir kamera modülü tasarımı ve yeni bir renk seçeneği ile 8GB RAM içerecek. 200 $ bütçenin altında bol miktarda RAM sunan birkaç cihaz arasında yer alacak. Cihazın arka tarafında da bazı tasarım değişiklikleri var.

Umidigi A9 Max renderleri bize güçlü bir performans gösteriyor

Bununla birlikte, Umidigi A9 Max, A9 Pro ile aynı arkada aynı kamera matrik modülüne sahip. Cihaz, Mi 11 mavi rengine aşina görünen yeni bir mavi rengi benimser. Üstelik yeni akıllı telefon, selefine kıyasla daha iyi bir termometre sensörü barındıracak.

Umidigi A9 Pro, 6,3 inç FHD + ekrana sahip olacak ve çift taraflı 2.5D kavisli ekrana sahip olacak. Metal bir çerçeve kullanılarak yapılmıştır. Akıllı telefonun ön tarafında 48MP birincil kamera ve 24MP selfie kamerası bulunan dörtlü bir arka kamera bulunuyor. Kutudan çıkar çıkmaz Android 11’de çalışacak.

Mart ayında 200 dolardan daha az fiyat etiketi ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak, yıldönümü kutlamaları vesilesiyle, kullanıcılar Umidigi A9 kazanmak için Umidgi global çekilişine katılabilirler . Başının üzerinde resmi web fazla şirket hakkında bilgi edinmek ve hediye girmek için.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *