Apple İPhone 12 Kamera Lensi Tedarikçisi Kalite Sorunları Yaşıyor, Lansman Tarihi Etkilenmedi: Ming-Chi Kuo! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Apple İPhone 12 Kamera Lensi Tedarikçisi Kalite Sorunları Yaşıyor, Lansman Tarihi Etkilenmedi: Ming-Chi Kuo!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple İPhone 12 Kamera Lensi Tedarikçisi Kalite Sorunları Yaşıyor, Lansman Tarihi Etkilenmedi: Ming-Chi Kuo!

Yaklaşan Apple iPhone 12 serisi için kamera merceği tedarikçilerinden biri görünüşe göre kalite sorunlarıyla karşı karşıya. Fakat, bilinen analist Ming-Chi Kuo’ya göre bu, grubun zaten ertelenen lansman programını etkilemeyecek .

elma

Kuo’nun son raporu, Genius Electronic Optical’ın 5,4 inç ve 6,1 inç iPhone 12 modelleri için tasarlanan geniş açılı kamera lensinde çatlama kaplamasıyla ilgili sorunlar bulduğunu ortaya çıktı. Bu sorunlar, yüksek sıcaklık / yüksek nem (HTHH) testine sokuldu ve Genius’un yaklaşan 2020 iPhone amiral gemisini tedarik etme yeteneğini engelleyecektir.

Raporda bir de, “5.4 inç ve 6.1 inç alüminyum çerçeveli iPhone’un düşük kaliteli 7P geniş açılı lens, CCM ve son montaj seri üretiminin Ağustos ortası ile sonu arasında olacağını tahmin ettiğini söyledi. sırasıyla Eylül sonu ve Ekim başı. [Genius] ‘un film kırma kalite sorununu çözme konusundaki belirsiz zaman çizelgesinde, Apple’ın en azından ilk tedarik aşamasında Largan’ın düşük kaliteli 1 / 2,6 ”7P geniş açılı lensini satın almaya öncelik vereceğini düşünüyoruz. iki alüminyum çerçeveli ‌iPhone 12‌ planlandığı gibi olabilir. “

elma

Dahası, Genius muhtemelen fiyatlarını yaklaşık yüzde 30 düşürmek zorunda kalacak. Bu, sorun için bir teşvik görevi görecek ve şu anda benzer bir sorunla karşı karşıya olmayan Largan’a hisselerini kaybetmese de konuyu güncel tutacak. Apple, iPhone 12 serisinin piyasaya sunulmasının birkaç hafta erteleneceğini, kademeli bir lansmanla, iki 6.1 inçlik modelin (Pro olmayan ve Pro olmayan) ilk ve 5.4 inçlik Pro olmayan modelin geleceğini onayladı. ve 6.7 inçlik Pro modelleri daha sonra piyasaya sunuluyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: