Apple iPhone 12 Kamera Lensi Tedarikçisi Kalite Sorunları Yaşıyor, Lansman Tarihi Etkilenmedi | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Apple iPhone 12 Kamera Lensi Tedarikçisi Kalite Sorunları Yaşıyor, Lansman Tarihi Etkilenmedi

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple iPhone 12 Kamera Lensi Tedarikçisi Kalite Sorunları Yaşıyor, Lansman Tarihi Etkilenmedi

Yaklaşan Apple iPhone 12 serisi için kamera merceği tedarikçilerinden biri görünüşe göre kalite sorunlarıyla karşı karşıya. Fakat, bilinen analist Ming-Chi Kuo’ya göre bu, şirketin zaten ertelenen lansman programını etkilemeyecek  gibi görünüyor.

Kuo’nun son raporu, Genius Electronic Optical’ın 5,4 inç ve 6,1 inç iPhone 12 modelleri için tasarlanan geniş açılı kamera lensinde kaplama çatlamasıyla ilgili sorunlar bulduğunu ortaya çıkardı. Bu sorunlar, yüksek sıcaklık / yüksek nem (HTHH) testinde bulundu ve Genius’un yaklaşan 2020 iPhone amiral gemisini tedarik etme yeteneğini engelleyecektir.

Apple iPhone 12 Modellerini Bekleyenleri Üzecek Gelişme! - Haber

Raporda ayrıca, “5.4 inç ve 6.1 inç alüminyum çerçeveli iPhone’un düşük kaliteli 7P geniş açılı lens, CCM ve son montaj seri üretiminin Ağustos ortası ile sonu arasında olacağını tahmin ettiğini söyledi. Sırasıyla Eylül sonu ve Ekim başı.Film kırma kalite sorununu çözme konusundaki belirsiz zaman çizelgesinde, Apple’ın en azından ilk tedarik aşamasında Largan’ın düşük kaliteli 1 / 2,6 ”7P geniş açılı lensini satın almaya öncelik vereceğini göz önünde tutuyoruz. iki alüminyum çerçeveli ‌iPhone 12‌ planlandığı gibi olabilme ihtimali bulunmaktadır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: