«
indir (12)

HiFiGo nihayet yeni IEM – HiBy Crystal 6 ile karşınızda. Güzel bir tasarım taşırken yepyeni bir ses kalitesi ve netlik düzeyi sağlar. Her iki tarafta 4 yollu bir geçişte 6 BA sürücüsü ile yerleşiktir. Amiral gemisi IEM, ince bir deneyim sağlarken her tür müzik türünü kolayca idare edebilir. HiBy Crystal 6, 399 $ ‘lık tanıtım fiyatı ile satışta. Ancak fiyat 25 Mart’tan sonra merdiveni tırmanacak ve 459 dolara perakende satış yapacak.

Hify Crystal 6 IEM, her iki tarafta da premium 6BA yapılandırması dahil olmak üzere bazı heyecan verici özelliklere sahiptir. Sesin zenginliği 4 Yollu çapraz tasarım, Evrensel 0,78 mm 2 pimli konektörler ve ergonomik tasarımlı tomurcuklar ile korunur. 14ohms empedans ve 107dB / mW hassasiyete sahip tamamen hafif bir üründür. Amiral gemisi Kulak İçi Monitörlerin diğer özellikleri aşağıdaki gibidir:

HiBy Crystal 6 Multi-BA IEM'ler, birinci sınıf ve doğru ses sağlamak için piyasaya sürüldü

Premium Sürücüler

Hiby Crystal 6, bir Knowles 22955 Düşük frekanslı sürücü, şeffaf orta frekanslar için 2 özel olarak ayarlanmış 1006 BA birimi, orta frekanslar sağlamak için özel olarak ayarlanmış bir 20098 ve iki 31735 BA birimi ile birlikte gelir. Bunlar, IEM’in farklı müzik türlerini dinlerken zengin ses kalitesi sağlamasını sağlar.

Profesyonel 4 Yollu Geçiş

HiBy Crystal 6, frekans örtüşmesini azaltmak için 4 yollu bir geçiş ve 4 bağımsız akustik tüp kullanır. Doğru görüntüleme ve tonalite ile ultra düşük çoklu sürücü distorsiyonu sağlar.

Doğal, Net ve Üstün Ses

IEM, HiBy’de profesyonel bir akustik mühendisi tarafından yapılan ayarlamayı kullanarak doğal tonaliteye sahip ayrıntılı ses çıkışı sağlar. En küçük ayrıntıları sunarak deneyimi daha da geliştirir.

HiBy Crystal 6 Multi-BA IEM'ler, birinci sınıf ve doğru ses sağlamak için piyasaya sürüldü

Anlamlı Tasarım

HiBy Crystal 6, her bir ünitede benzersiz bir doku taşırken, Alman Nice-Fit UV ile kürlenmiş emaye dış yüzeyi ve boyalı ahşap ön yüzleri barındırdığı için görsel bir zevktir. Üstelik tasarım, kullanıcıları için anlamlı ve rahat bir uyum sağlar. Her iki tarafta 6,5 ​​gram ağırlığındadır.

Herhangi bir bozulma ve gürültüyü ortadan kaldırmak için 3,5 mm SE, gümüş kaplı bakır tel kablolar mevcuttur.

Kullanışlı Aksesuarlar

Müzik deneyimine daha fazla yardımcı olmak için HiBy Crystal 6, bazı kullanışlı aksesuarlardan oluşan bir paketle birlikte gelir. 4.4mm dengeli OCC (Ohno Continous Cast) bakır kablo sunar ve diğeri 3,5 mm tek uçlu Gümüş Kaplamalı Bakır kablodur. Ayrıca, kullanıcılar Bass silikon kulaklık uçları, Hafızalı Köpük uçlar ve yüksek kaliteli deri taşıma çantası dahil olmak üzere farklı kulak uçları arasından seçim yapabilirler.

Fiyat ve Kullanılabilirlik

HiBy Crystal 6 şu anda 399 $ ‘dan perakende satış yapıyor, ancak 25 Mart’tan itibaren 459 $’ dan perakende satışa başlayacak. Erken kayıt teklifinin fiyatı 25 Mart’a kadar sınırlıdır. Resmi mağazalarında daha fazla bilgi mevcuttur .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *