Teknoloji Haberleri

Apple’dan Dikkat Çeken iPhone ve Apple Watch Site Tasarımları!

Apple ekosistemi olarak bilinen ve Apple’ın ürünleri arasındaki uyumu temsil eden bu tamlama, yıllardan beri teknoloji literatüründe yer alıyor. ABD’li teknoloji şirketi, pazarlama stratejisinde yeni bir yola başvurmaya karar verdi.

.

 apple watch

.

Apple Watch İçin Dikkat Çeken Yeni İnternet Sayfası Yayınlandı

.

Apple’ın hazırladığı yeni internet sayfası, birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başardı. iPhone ile Apple Watch ikilisinin uyumuna vurgu yapan bu tasarım, kullanıcılara Apple tarafından üretilen ürünlerin ne kadar uyumlu olduğunu hatırlatmak için özel olarak tasarlandı.

.

İlgili internet sayfasında bir iPhone ile bir Apple Watch’un aramalar ve fotoğraf çekimleri konusunda verimli sonuçlar elde ettiği ifade edilmiş. Ayrıca Apple’ın ödeme sistemi olan Apple Pay de bu sayfadaki yerini alabilmiş.

.

Dikey kaydırma işlemine uygun olarak hazırlanan bu şablon, animasyonlu yapısı ile de oldukça farklı bir tasarıma ev sahipliği yaptığını gösteriyor. Zira sayfanın aşağısına inildikçe bu iki ürünün arasındaki sinerjiyi anlatan yeni sayfalar ortaya çıkıyor.

.

apple watch

.

Buradan hareketle Apple ekosistemi için özel bir çabanın harcandığını anlıyoruz. Apple, bu ikilinin uyumunu bir sağlık örneği üzerinden tasvir etmiş. Peki iOS 14 için çalışmaya devam eden şirket nasıl bir örnek verdi?

.

Apple, kullanıcılara Apple Watch ile kalp atış hızının kontrol edilebileceğini ve bu hızın iPhone ile saatlik, günlük ve hatta aylık bir düzende takip edilebileceğini belirtmiş.

.

Ayrıca kullanıcılara aramalar konusunda da Apple Watch’u hatırlatan teknoloji firması, rakiplerine bir göz dağı vermiş olabilir. Bunun dışında bazı kaynaklar, yeni bir Apple Watch modelinin geliştirildiğini tahmin ediyor.

.

Yeni sayfaya “buradan ulaşabilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: