«
AsusTek-black-logo[1]

Hindistan, COVID-19’un en kötü salgınlarından biriyle mücadele ediyor. Milyonlarca enfekte vatandaş ve birkaç bin ölümle birlikte, pek çok aktivite durmuş durumda. Bunun ışığında ASUS Hindistan, ülkede Zenfone 8 serisinin lansmanını erteleyeceğini duyurdu .

asus

 

Duyuru Twitter’da ASUS Hindistan için Ticari Bilgisayar ve Akıllı Telefon İşletme Başkanı olan Dinesh Sharma tarafından yapıldı. Durum düzelene kadar fırlatmanın ertelendiğini söyledi.

Pandemi nedeniyle bir lansman etkinliğini ertelemek zorunda kalan tek üretici ASUS değil. Realme’nin 4 Mayıs’ta bir lansman etkinliği yapması gerekiyordu, ancak etkinlikten bir hafta önce ertelendiğini duyurdu . Yeni bir tarih henüz açıklanmadı.

Zenfone 8 serisi lansmanı diğer ülkelerde 12 Mayıs / 13 Mayıs’ta devam edecek. ASUS iki telefonu duyuracak – Zenfone 8 ve Zenfone 8 Flip. İlki, delikli ekrana ve çift arka kameraya sahip 5,92 inçlik bir akıllı telefon iken, ikincisi Zenfone 6 ve Zenfone 7 serisinin kapaklı kamera tasarımını koruyor . Her iki telefon da kendilerine güç veren bir Snapdragon 888 işlemciye sahip olacak ve 30W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Ayrıca kutudan Android 11’i çalıştıracaklar .

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *