«
Avalanche Studios

İsveç merkezli olan ve adını Just Cause serisiyle duyuran Avalanche, kat ettiği gelişmenin ardından şimdiye kadar üstlendiği en büyük proje üzerinde çalışmak için kolları sıvamış durumda. Stüdyonun New York ekibi tarafından geliştirilecek olan yapım ile ilgili bilgilerde henüz bir sızıntı yaşanmadı. Ancak stüdyonun iş listeleri oyunun ne olabileceğiyle ilgili küçük ipuçları veriyor.

.

Avalanche Studios Yeni Büyük Oyunu Üzerinde Yoğunlaşıyor!

.

Konuyla ilgili Twitter üzerinden açıklamalar yapan sektör analisti MauroNL, stüdyonun New York şubesinin büyük bir çalışma içerisinde olduğunu ortaya attı. Analist, Avalanche tarafından yayınlanan iş ilanlarının ayrıntılarını da listeledi. İlanlardan birinde bir sistem programcısı arandığı belirtilirken, detaylarında da “Şimdiye kadar üstlendiğimiz en büyük AAA projesini oluşturmak için saflarımıza katılacak bir sistem programcısı arıyoruz” bilgisi bulunuyor.

.

Avalanche Studios

.

Bir başka ilanda ise oyun için animasyon programcısı arandığı bilgisi mevcut. Söz konusu ilanın detaylarına bakıldığı zaman ise “Bu projede animasyon kalitesini daha önce yaptığımızdan çok daha fazla ileri taşımak istiyoruz. Ve bu, teknolojimizi bir üst seviyeye taşımamıza sebep olacak” ifadeleri yer alıyor.

.

Söz konusu ilanların yeni bir Just Cause oyununa ya da 2015 yılında Warner Bros ile ortaklaşa gerçekleştirilen Mad Max gibi bir oyuna ait olup olmayacağı ise henüz maalesef belli değil.

.

Avalanche Studios

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *