«
GTA 6

Rockstar Games Twitter destek hesabı, bir oyuncunun GTA 6 ile ilgili sorduğu soruyu yanıtladı. Aslında normal olan bu durum, uzun süre sonra GTA 6 ile alakalı bir soruya cevap veren Rockstar’ın tekrar kafa karıştırmasına sebep oldu.

.

Rockstar Games GTA 6 Sorusuna Twitter’dan Cevap Verdi!

.

2020 yılının Sony ve Microsoft’un yeni oyun konsollarının ve yeni nesil oyunların damgasını vurarak devam eden oyun dünyası adına yoğun bir yıl olarak geçiyor. Hal böyle olunca, şimdiye kadar tüm alanlarda en çok satan oyun olan GTA 5 oyununun yapımcısı Rockstar Games de piyasada konuşulmaya başlandı.

.

GTA 6

.

Çıkışına gittikçe yaklaşıldığı düşünülen, belirli zamanlarda sızıntılara konu olan GTA 6 ile ilgili bugüne kadar somut bir gelişme yaşanmamıştı. Konu hakkındaki ilk girişim diyebileceğimiz hareket, bir oyuncunun Twitter üzerinden GTA 6 ile ilgili Rockstar Games destek hesabına soru sorması ve şirketin bu soruyu yanıtlaması oldu.

.

https://twitter.com/forzahorizonguy/status/1303105383205154816?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1303105383205154816%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fshiftdelete.net%2Frockstar-games-gta-6-sorusuna-cevap-verdi

.

Meraklı oyuncu “bir sorunum var” yazılı bir tweet atarak destek hesabını etiketledi. Bu duruma kayıtsız kalmayan destek ekibi, oyuncuya “nasıl bir sorunla karşılaşıyorsun” yanıtını verince GTA 6 ile alakalı bir soruyla karşılaştı. “GTA 6’nın çıkıp çıkmayacağı” konusuyla ilgili olan soruya Rockstar yetkilileri “bu konuyla ilgili yeni bir gelişme yok” yanıtını verdi.

.

GTA 6

.

Hatırlanacağı üzere Rockstar Games’in çatı şirketi olan Take-Two, bir süre önce “gtavicecityonline.com” adlı bir alan adı satın almış, bu hamlenin GTA 6’nın GTA Vice City haritasında geçeceğine dair bir hareket olduğu iddia edilmişti.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *