«
Bilal Göregen

Bir süre önce Instagram’da 55 milyon takipçisi olan ve popüler paylaşımlarıyla bilinen 9GAG hesabından bir videosu paylaşılan darbukacı Bilal Göregen adını ilk olarak yarışmada duyduk. 2010 yılında  Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz programına katılan Göregen bir anda popüler bir isim olmuştu. Bilal Göregen, birkaç yıl önce de YouTube’a giriş yaptı. Burada darbukası ile çaldığı popüler bazı parçaların videoları kullanıcılar tarafından beğeni topladı. Bilal Göregen’i viral yapan video ise ”Cat Vibing” adıyla yeni bir akım başlattı.

.

Bilal Göregen  .

İşte Bilal Göregen’i Viral Yapan Video!

.

Ürettiği içerikler ile dünya çapında izleyiciye ulaşmayı başaran Bilal Göregen, son olarak YouTube’un resmi Instagram hesabında karşımıza çıktı. YouTube, Göregen’in 2018 yılında Otomania/Levan Polkka isimli parçayı çaldığı ve viral olan videoyu paylaştı.

.

Orijinal videonun üzerine eklenen İnternet meme’i ile birlikte iyice popüler hale gelen montajlı video bu yılın kasım ayında yeniden paylaşılmıştı. Kısa süre içinde 17 milyonu aşkın görüntülenme ve 1 milyonun üzerinde beğeni alan video YouTube’un da radarına girmiş bulundu.

.

.

Cat Vibing adlı akımın da tekrar başlamasına neden olan bu videoyu Instagram üzerinden paylaşan YouTube, Bilal Göregen’in kanalına da bir yönlendirme yapıyor. Hızla abone sayısının artış gösterdiği kanalda farklı pek çok videonun da viral olmaya başlaması bekleniyor.

.

Bilal Göregen

.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *