«
  1. Anasayfa
  2. İncelemeler
  3. Bunlar Önümüzdeki 5 Yılda En Çok Talep Edilen Siber Güvenlik Kariyerleri

Bunlar Önümüzdeki 5 Yılda En Çok Talep Edilen Siber Güvenlik Kariyerleri

fast-growin-it-skills

Bilgi teknolojisi (BT) sektöründe kariyer yapmak, genellikle her zaman güvenebileceğiniz bir tür kazançlı istihdama sahip olmanızı sağlayacak bir şeydir ve buradaki iyi haber şu ki, hangi alanın olacağını her zaman öğrenebilirsiniz. ne kadar hızlı büyüdüğüne göre girmeniz sizin için en iyisi. Tüm bunlar söylenmiş ve artık yoldan çıkmışken, bazı BT alanlarının diğerlerinden daha hızlı büyüdüğünü ve önümüzdeki beş yıl içinde en çok büyümek isteyen alanın uygulama olacağını belirtmek önemlidir. geliştirme güvenliği

Uygulama güvenliği, bir uygulamada yararlanılabilecek herhangi bir kusur olmamasını sağlar ve önümüzdeki on yılda %160 gibi devasa bir büyüme göstermesi beklenir. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız, bir uygulama güvenliği uzmanı olmak oldukça faydalı olabilir, çünkü şu anda bu rolde çok fazla kapsam var gibi görünüyor, bu da gerçekten iyi maaşlı bir iş bulma olasılığınız yüksek olacağı anlamına geliyor.

Bulut güvenliği, risk yönetimi ve tehdit istihbaratı da son derece değerli rollerdir ve önümüzdeki beş yıl içinde sırasıyla %115, %60 ve %41’lik bir artış görülmektedir. Bu, bugünlerde BT’ye girmek isteyen kişilerin çoğunlukla güvenlik ve benzeri alanlarda uzmanlaşmak için ellerinden gelenin en iyisini yapması gerektiğini gösteriyor gibi görünüyor. Siber güvenlik şu anda çok önemli bir konu, bu da bu alandaki kariyerlerin zaman geçtikçe daha da değerli hale geleceği anlamına geliyor. Bu kariyerlerle ilgili en iyi şey, pandemi nedeniyle alışmış olabileceğiniz bir şey olan evden çalışmanıza sık sık izin verebilmeleridir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *